Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,019
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Kova burçları hafta başı özellikle Pazartesi günü, gündelik işler, tıbbi konular, hizmet sektörü gibi alanlara yoğunlaşabilir. Size bağlı çalışanlardan destek almanız, bir süredir elinizde olan, bitiremediğiniz bir iş ve veya durumu sonuçlandırmanız olası olacak. 

Salı ve Çarşamba günleri ortaklı konular, iş ortaklıklarınız, varsa ticari adımlar sizin için öne çıkıyor. Diğer yandan eşinizle ilgili yeni gelişmeler olabilir veya bir süredir çözemediğiniz bir alanda eşinizden destek alabilirsiniz. Hafta ortasına kadar ekip çalışmaları adına destekleyici olan enerjiler, bu alanlarda uğraştığınız konular varsa daha hızlı ilerlemenize destek olabilir. 

Perşembeden itibaren başkalarının kaynaklarından beklediğiniz maddi gelirleriniz, bir süredir ödenmeyen bir borç, başvurduğunuz bir kredinizle ilgili nihai karar, prim veya sigorta gelirleri, komisyonlarla ilgili yeni durumlar söz konusu olabilir. 

Cuma günü ise maddi alanlarınızda koşullar değişime açık olduğu için, finansal adımlarınıza dikkat edin. Kontrat ve benzeri bir anlaşmayla ilgili adım atmanız gerekiyorsa, iyi analiz edin, herhangi bir belge imzalamadan önce gerekirse başkalarına da danışıp, düşünerek karar verin.

Hafta sonu, önceden planlanan ve hayata geçmemiş bir yolculuk tekrar gündeminize gelebilir. Eğer araştırmaya dönük bir iş yapıyorsanız, incelemek ve üzerinde düşünmek adına destekleyici enerjiler var. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat