Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,069
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, pazartesi günü evinizle ilgili konular ve evinizle ilgili yapmanız gerekenleri toparlamanız adına etkiler destekleyici. 

Kova burcu haftalık yorum

Salı günü Ay burç değiştiriyor ve sizin adınıza, çocuklar, hobiler, iş dışında uğraştığınız alanları destekleyen etkilere geçiyor. 

Diğer yandan bu hafta salı ve cuma günleri arası dikkatiniz ilişkileriniz ve duygusal hayatınıza yoğunlaşacak. Ele aldığınız konuları iş ve özel yaşamınızda daha duygusal ve sezgisel olarak çözmeye eğilimli olacaksınız. 

Ancak haftanın genel etkileri duygusal iniş çıkışlara, ani tepkilere, düşünmeden karar almaya eğilim verdiği için romantik alanlarınızda, duygusal ilişkilerinizde, hatta aile içi iletişiminizde daha dikkatli olmalı ve düşünmeden karar almamalı, adım atmamalısınız. 

Bu hafta ilişkilerle ilgili sürprizler yaşayabilirsiniz. Fark etmediğiniz bir gerçeği öğrenme, birden farkına varma söz konusu olabilir. 

Hafta boyunca devam edecek etkiler, alışveriş ve harcamalarla ilgili özellikle teknolojik alımlarda, gereksiz harcamalara açık olacağınızı gösteriyor. Merkür gerilemesinin devam ettiği bu dönemde başlangıçlar kadar harcama ve satın almalarınıza da dikkat etmeniz gerekmekte.

Merkür'ün gerileme sürecinde İkizler burcuna geçmesiyle, sizin aşk ve ilişki alanınızda ilginç gelişmeler verebilir. Özellikle bu hafta eski birlikteliklerin tekrar gündeme gelmesine uygun enerjiler söz konusu. 

Bu haftanın önemli günleri sizin için perşembe ve cuma. Perşembe günü işlerinizi saat 15.00'a kadar toparlayıp, öğleden sonra yeni bir başlangıç yapmamanız doğru olur. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, gün bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Saat 15.00'dan sonra beklemede kalmak daha doğru.

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay, sağlığınızla ilgilenmeniz ve önem vermeniz gerektiğini vurguluyor. Devam eden bir rahatsızlığınız varsa, bununla ilgili yeni bir yöntem veya ilaç almanız söz konusu olabileceği gibi, üstünde durmadığınız bir konuda artık tedaviye başlamak durumu da olabilir. 

Bu hafta yaşanacak Yeni Ay, mesleki konularda size yeni başlangıçlar, olanaklar sunabilir. 

Sevgili Kovalar, hafta sonu, özellikle cumartesi günü gökyüzünde sert etkiler söz konusu. Özellikle iç dünyanız, gizli konular, sağlık ve size hizmet eden kişilerle ilgili konularda cumartesi gününü dikkatli ve sakin geçirmeye çalışmalısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat