Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,079
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, salı ve çarşamba günleri ilişkiler alanınızı destekleyen enerjiler, sizi ilişkileriniz adına daha cesur olabileceğiniz etkilere yönlendiriyor. Bu hafta özellikle ikili alanlarınızda ve duygusal konularda bir süredir tuttuğunuz, beklediğiniz konular veya durumlar birden hız kazanabilir. 

Kova burcu haftalık yorum

Salı ve Çarşamba günleri daha vurgulu olan desteklenme ve beğenilme isteğiniz, zevk almadığınız ve görev gibi gördüğünüz işlerinizden uzaklaşma arzusu verebilir. Bu nedenle hafta ortasına kadar keyfi konulara yönelerek ve ağır ve zorlayıcı işlerden uzak durmanız daha doğru olur. 

Perşembe ve cuma günleri ise özellikle hizmet veya sağlık sektörüyle ilgili uğraşılarınız varsa yoğun bir temponuz olabilir. 

Hafta başı uzak durmak istediğiniz sorumluluklarınızı ele almak durumunda kalabilirsiniz. Güncel koşturmanızın tempo kazanacağı bu süreç, evle ilgili konularda eksikleri tamamlama adına da destekleyici. 

Çarşamba gününden itibaren burç değiştirerek yaklaşık bir aylık süreçte karşı burcunuzda, Aslan'da konaklayacak olan Güneş, özellikle ikili ilişkilerinizde renkli bir dönem başlatıyor. Ortaklı işlerinizde yeni gelişmeler, teklifler olabileceği gibi, devam eden bir beraberliğinizde evlilik teklifi alabilir veya ciddi bir adım atabilirsiniz. 

Bu hafta pazar günü gerçekleşecek Yeni Ay, ortaklı alanlarınızı, iş tekliflerini, evlilik veya benzer adımları hayatınızda aktive edebilir. Diğer yandan ilişkileriniz adına değişmesini istediğiniz durumlarda radikal kararlar verebilir, yeni başlangıçlara yönelebilirsiniz. Bu enerjiler önümüzdeki 10 günlük süreçte etkin olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat