Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,083
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta başı özellikle pazartesi günü, sizi daha çok kendinizle baş başa ve içinize dönük kılacak olan enerjiler salı gününden itibaren salı ve çarşamba günleri burcunuza geçecek Ay'ın da desteği ile önde olacak ve kişisel alanlarınıza yöneleceksiniz. 

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Kova burcu

Diğer yandan, salı günü uzun süredir rötarda olan Mars düzeliyor. Mars, eğitim, hukuk, akademik konular, kişisel gelişim, yabancılarla temaslar ve yurtdışı bağlantıları, turizm, araştırma ve inceleme yaptığınız alanlarda Marttan bu yana geri hareket içindeydi. 

Kısacası, bu alanlarda sizi duraksattı ve bekletti. Şimdi ise bu konularda hayatınızda ilerleme ve yol kat etme zamanı başladı. 

Ayrıca, çarşamba günü Güneş'in burç değiştirerek İkizler gibi hava etkisi yüksek bir burca girmesiyle, hayatınızda değişim etkileri artıyor ve sonuç alamadığınız konular artık daha belirgin bir hale gelecekler. Farkındalıklarınız artacak ve özellikle kendinizle ilgili fark ettiklerinizi düzeltme veya geliştirme enerjisi içinde olacaksınız. 

Perşembe ve cuma günü finansal konular, parasal alanlar güncel alanlarınızda öne çıkarken, maddi konularda paylaşımlar veya başkalarına verebileceğiniz desteklerde söz konusu olacak. 

Hafta sonu ise iletişim ve çevrenizle olan haberleşme trafiğiniz artıyor. Aile toplantıları, görüşmeler, yakın arkadaşlarla, hatta uzun süredir görüşmediğiniz kişiler bir araya gelme etkileriniz söz konusu. Ayrıca hafta sonu kısa seyahatler ve küçük bir tatil gündeminize girebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat