Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

852
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, pazartesi ve salı günleri burcunuzda ilerleyecek Ay, sizi daha dikkat çekici ve aktif kılacak. Hafta başı, kişisel konulara yönelme, kendinizle ilgili yapmak istediklerinizi tamamlamaya destek veren enerjiler var. 

Hafta başı iş ve evinizle ilgili sorumluluklar ve görevler öne çıkarken, kişisel isteklerinizle, sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz. Bu nedenle özel işlerinizle, iş sorumluluklarınızı ayırarak ve iyi planlayarak hafta başını organize etmek çok yerinde olur.

Çarşamba günü parasal konular ve maddi beklentilerinize daha fazla yoğunlaşacaksınız. Parasal konularda halletmeniz gereken işler adına, çarşamba günü destekleyici etkiler söz konusu. 

Ayrıca konuşma, tanıtım, satış pazarlama içerikli bir iş veya çalışmanız varsa, çarşamba ve perşembe günü bu alanlarda daha aktif olacaksınız. 

Cuma günü haberleşme ve iletişim trafiğiniz hızlanırken, eğitim, çocuklarla ilgili işler, üstleriniz veya yöneticilerinizle olan görüşmelerde sert etkiler nedeniyle dikkati elden bırakmadan, sözlü ve yazılı iletişimde yanlış anlaşılmalara karşı kontrollü olmalısınız. 

Eğer çalışmıyorsanız, cuma günü evinizle ilgili dekorasyon ve benzer konularda toparlama yapmak, evi düzenlemek adına destekleyici etkiler var. 

Hafta sonu ise kısa yolculuklar, yakın akraba veya dostlarla görüşmeler öne çıkabilir. Hafta sonu durumları akışa bırakmak ve özellikle ikili ilişkilerinizde fazla kontrolcü ve koruyucu olmaktan uzak durmaya çalışmak doğru olur. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat