Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,073
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, hafta başı burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi daha dikkat çekici ve kişisel alanlarınıza yönelik duygular içinde tutacak.

Salı ve Çarşamba günleri para alanınıza geçecek olan enerjiler, ayrıca hafta bu iki gün boyunca maddi konularda sizi şanslı etkilerle rahatlatıyor. Gökyüzünde oluşacak güzel açılar parasal konularda yeni fırsatları da beraberinde getirebilir. Bu hafta hem mesleki alanlarda, hem de maddi konularda yeni gelişmeler bir süredir bekleyen ve duraksayan alanlarda işlerin ilerlemesine olanak sağlayacak.

Bu süreçte dikkat etmeniz gereken, fırsat getiren enerjilerin bu fırsatları ele alırken mantığı devre dışı bırakmadan karar vermeniz yönünde olması. Duygusal karışıklıklara da açık olan etkiler, duygusal hayatınız kadar, dünyevi konularda da şansların akıl ile değerlendirilmesi gerektiğini vurguluyor.  

Merkür hafta başından itibaren burç değiştirerek uzun süredir konakladığı ikizlerden sizin meslek alanınız olan Yengeç?e geçiyor. Ticari adımlar, iş ilişkileriniz adına fırsatlara açık bir dönem olacak. Ancak özellikle sinirsel kaynaklı mide sorunlarına da dikkat edin. Yengeç Merkür ilişkisi kararlarımızda duygusal davranmaya daha açık olacağımıza işaret eder. Sezgileriniz ile hareket etme eğiliminizde olacaksınız ama tüm adımlarınızda gerçekçi olmaya gayret etmelisiniz.

Hafta sonu ev ve aile alanınızda ilerleyecek olan Ay, aile toplantıları ve yemekli davetler adına yoğun olabileceğinize işaret etmekte. Ancak beslenmenize dikkat etmek ve hafta sonu ağır besinlerden uzak durmak önemli olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat