Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

3,783
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar,

Bu yıl ilişkiler adına Nisan, Ağustos ve Aralık aylarında hassas etkilerden geçeceksiniz. Merkür gerilemelerinin etkili olduğu bu süreçlerde eşiniz veya partnerinizle olan ilişkilerinizde iletişimi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Kişisel bakış açınızın değiştiği bir yıl olan 2017'de aşk ve ilişkileri ele alışınız açısında farklılaşma ve dönüşüm döneminden geçeceksiniz. 

Mart ayında gerçekleşecek Venüs gerilemesi duygusal konularda karşı cins ile hem iletişimsel açıdan hem de ilişkinin içeriğinde ani gelişmeler, duygusal dalgalanmalar yaşanabilir. İlişkiler adına 4 Mart ile 14 Nisan arasında önemli kararlar vermekten kaçınmanız yerinde olacaktır. 

Haziran ayından 15 Temmuz'a kadar olan süreçte ilişki alanınızda konaklayacak olan Mars, bu aralıkta sabırsız ve girişken olmanıza neden olabilir. Bu yıl ilişkiler açısından Haziran ayı başından, 15 Temmuz'a kadar olan döngüde fevri davranmamak yerinde olacaktır. 

Bu yıl Ağustos ayında ilişkiler alanınızda konaklayacak olan Venüs ile aşk adına yazın son ayları güzel gelişmeler söz konusu. Devam eden ilişkinizde Temmuz ve Ağustos aylarında,  yılın ilk yarısı etkin olan dalgalı enerjiler ve ne yöne gideceğinizi bilmekte zorlanma durumları bir anlamda sakinleşip, birlikteliğinizi daha net şekilde görmenize destek verecek. Eylül ve ekim döngüsünde ise karşı burcunuzda aktif olacak Venüs ile evlilik, ilişkiler alanlarınızda güzel sürprizler yaşanabilir. 

Genel olarak 2017 ilişkilerinizde bakış açınızın bir anlamda olgunlaşacağı, ne yöne gideceğinize karar verme durumunuzda kalacağınız bir sene olacak. Her ne kadar yılın ilk yarısı biraz daha hızlı gelişmeler yaşansa da, yılın ikinci yarısı duygusal konularda toparlanma ve düzene girme eğilimleri artacak.

Kişisel alanlarınızda yaşanacak değişimler, hayatınızın yönünün değişim etkisinde olması, hayata bakış açınızda yenilenme istekleriniz birlikteliklerinizde karşı tarafın sizi tam anlayamamasına ve değişen duygu durumlarınıza adapte olmakta zorlanmalarına neden olabilir. Dikkatiniz partnerinizin duygularından ziyade kendi iç dengelerinize odaklanacağı için özellikle Haziran ayına kadar olan döngüde ilişkiler açısından biraz daha karışık bir süreçten geçebilirsiniz. 

12 Eylül'den itibaren burç değiştirecek Jüpiter, Eylül ayından itibaren duygusal alanlarda daha rahat olmanıza olanak sağlayacak. Bekar Kova burçları adına özellikle Eylül ayından itibaren ilişki alanlarında daha şanslı olacakları bir periyot başlamış olacak. Çocuk sahibi olmak isteyen Kova burçlarının için bu sene yine şanslı oldukları döngü de yılın Eylülden itibaren başlayan zamanı olan sonbahara işaret etmekte. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat