Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

1,328
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar,

Yılın ilk döngüsü, Haziran'a kadar olan dilimde kariyer ve iş hedeflerinizi yeniden ele alacağınız, hedeflediklerinizle ilgili önemli adımlar atacağınız bir döngü söz konusu. Uzun süredir beklediğiniz bir durum, iş veya projeyle ilgili önemli gelişmeleri deneyimleyebilir, ani ve beklenmedik bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Bu yıl bilhassa yükselen Kovalar için eşinizden gelebilecek maddi desteklerden yararlanma olanağı söz konusu olacak. Miras, nafaka, komisyonlu işler, ortaklarınızdan gelebilecek faydalar veya paralar açısından Eylül ayına kadar olan dönem sizi destekler nitelikte. Çevrenizden, yakınlarınızdan beklemediğiniz yardımları alabilir, destek görebilirsiniz. Miras veya benzeri bir konuda sorunlu bir davanız, işiniz varsa sonbahara kadar olan döngüde bu alanlarda gelişmeler yaşayacaksınız. 

Parasal konularda hırslı ve sonuç odaklı olabileceğiniz durumlar söz konusu. Öncelikle geçtiğimiz iki yıllık döngü de beklettiğiniz, zorlandığınız ve başkaları yüzünden ilerlemeyen maddi alanlarda bu sene hız kazanma arzunuz artacak. Emeklerinizin veya tecrübelerinizin sonucunu görme isteğiniz artarken, kariyer ve mesleki konularda parasal kazançlarınızı daha belirgin hale getirmek isteyebileceksiniz. Diğer yandan tutulmaların sizin adınıza etkin olacağı yıl boyunca uzun süredir ektiklerinizi artık biçme döngüsüne geçiyorsunuz. Bu yıl içsel olarak kendi değerlerinizi ve bakış açılarınızı yeniden revize ederken, maddi beklentilerinize dönük sonuç almak mümkün olacak. 

Şubat ayından itibaren parasal alanlarınıza geçecek olan Venüs, bu yılın ilk yarısı Haziran?a kadar olan döngüde sizi şanslı kılmakta. Ancak Venüs gerilemesinin etkin olacağı 4 Mart ile 15 Nisan arasında parasal konularda, belki de bu yıl içinde en dikkatli olmanız gereken süreci yaşayacaksınız. Öncelikle alacak verecek dengeleriniz adına bu aralığı iyi planlamalısınız. Ayrıca Venüs gerilemesi sürecinde vereceğiniz bir borcu almanız zor olabilir. Veya yine tam Venüs gerilemesine denk gelen bir kredi başvurunuzda uzama yaşanabilir veya sizin geri ödeme planlamanız istediğiniz gibi tutarlı olmayabilir. Bu nedenle 4 Mart ile 15 Nisan arasında maddi konularda oldukça dikkatli ve planlı olmanız gerektiğini unutmadan bu aralığı yönetmelisiniz.

Venüs gerilemesi sonrası hızlanacak enerjiler 15 Nisan ile Haziran arasında bekleyen, yürümeyen tüm maddi konularınızda hızlanma ve sonuç alma yaşamanızı sağlayacak. Bu yıl Mayıs ve Haziran aylarında parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

9 Nisan ile 3 Mayıs arası girişimler ve ticari konuları gösteren alanınızda gerileyecek Merkür ile her türlü ticari konu, yurtdışı bağlantısı, eğitim işleriyle ilgili toplantılarda ve sözleşme ve kontratlarda dikkatli olmanız önemli olacak.

Bu yıl Ağustos ayı sizin için ilginç gelişmeler getirecek. Öncelikle 13 Ağustos ile 5 Eylül arasında aktif olacak Merkür gerilemesi ortaklı alanlarınız, ticari bağlantılarınız, yurtdışı konularıyla ilgili konularda ama proje işleri ve ortaklı işlerde daha vurgulu olarak gerçekleşecek. Daha önceden gelen ilerlemeyen işleri çözmek ve halletmek adına destekli olan bu süreç, yeni bağlantılar açısından dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Ağustos ayı içinde gerçekleşecek tutulmalar iş konularında belirsizlik içeren durumların netlik kazanmasını sağlayacak olmasına rağmen, sonuç almanız Eylül ayını bulabilir. Ekimden itibarense daha hızlı ve önünüzü görerek ilerleme olanağınız söz konusu. 

Sevgili Kova burçları, 2017 yılının şans ve bolluk için size beklentilerinizi getirmesini dilerim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat