Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

1,807
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar,

Güneş burcunuzda. Doğum günü ayınızdasınız. Bu nedenle tüm Kovaların doğum gününü kutlarım. Mutlu yıllar.

8 Şubat'ta burcunuzda bir yeni ay olacak. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar, kendinizi daha ön plana çıkarma isteği gibi enerjileri içinde barındırıyor. Bunu keyifli hale getirmek için bu enerjileri doğru kullanmalı, enerjilerin farkında olmalısınız. 

Kariyer alanınız bu dönemde çok dikkat çekici. Enerjiniz özellikle iş hayatınıza aktarılmış durumda. Birtakım hedefleriniz var ve bunları yetiştirmek istiyorsunuz. Üstleriniz tarafından sıkıştırılıyor olabilirsiniz. Biraz daha rekabete çekiliyor olabilirsiniz. Bir diğer yandan Merkür ve Venüs'ün geçiş yaptığı alana baktığımızda, Ocak'taki Merkür retrosunu da hesaba katarsak, Venüs ve Merkür'ün Oğlak'ta olması nedeniyle, vaktiyle kendi içinizde aldığınız kararlar neticesinde bekleme sürecine gireceksiniz. Bu dönemde olayların olgunlaşmasını, kararlarınızı açıklamayı bekliyor olabilirsiniz. 14 Şubat'ta Merkür burcunuza giriş yapınca daha net olacaksınız. Bu dönemde aldığınz kararlarla ilgili önemli adımlar atabilir, konuşma yapabilir, net başlangıçlar veya ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

17 Şubat'ta Venüs burcunuza geçiş yapıyor. Bu sayede karizmanız artacak, dikkat çekici olacaksınız. 19 Şubat'ta Güneş'in Balık burcuna geçişi ile birlikte diğer gezegenler burcunuza geçtiği için enerjiler dengelenecek. Dikkatiniz 19 Şubat'tan sonra parasal alanlara kayacak. 

Uzunca bir süredir Balık burcunda Neptün transiti var. Parasal konularda, yatırım gibi alanlarda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bireysel haritalarınıza göre bu durumlar bir miktar değişebilir ancak genel olarak hakkınızı alamama gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilir, daha fazla kazanmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. 

Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Başak burcundaki Jüpiter ve Balık burcundaki Neptün para ile ilgili konularda sorunlar getirebilir. Balık burcuna Güneş'in geçişi, Başak burcundaki dolunay buradaki etkileri, 19'undan sonra, Şubat'ın son haftasına doğru zamanda çok dikkat çekecek. Siz bir karar alıyorsunuz, harekete geçiyorsunuz ancak ön planda olmak istediğiniz zamanı iyi yönetmeli, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü Jüpiter size iyimser bir enerji veriyor ve parayı bir şekilde kazanabileceğinizi düşünüyorsunuz ancak buna dikkat etmek, harcamalarınızı düşünerek yapmak zorundasınız. Para aksınız ay sonuna doğru çok hareketleniyor.

Şubat ayı Ocak ayına nazaran çok zor enerjiler içinde değil. Ocak çok daha zor bir aydı. Mart'ta önemli tutulmalar var. Para ile ilgili konular Mart'ta çok önemli olacak. Onu Mart ayı burç yorumlarında size anlatacağım. 1 ay sonra görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat