Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,616
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Kova burcu erkekleri çağının ötesinde yaşayan, modern ve bağımsızlıktan hoşlanan yapıdadırlar. Bir ilişki içerisinde en büyük handikapları ilişkiyi arkadaş mı sevgili mi noktasında sürdürmeleridir. İnsanlara olan yaklaşımları ve duygusal bağımlılıkları zayıftır. Dolayısıyla bir ilişkiye sevgili noktasında yaklaşmamaktadırlar.


Kıskançlık ve duygusallıktan uzak yapıdadırlar. Kova erkeklerinin çocuklarıyla olan ilişkileri genelde mesafeli ve duygusallıktan uzaktır. Çocuklara mekanik bir mesele olarak yaklaşırlar. Çocukların gelişimleri, eğitimleri için gerekli olan mantık düzlemindeki her türlü çalışmayı ve yardımı yaparlar. 

Oysa ki çocukların duygusal bağımlılıklarına ve duygusal ihtiyaçlarına cevap veremezler. Kova burcu erkeklerinin hayatla ve ilişkileriyle ilgili en büyük handikapları soğuk ve mesafeli davranışlarıdır. Her türlü duruma bir bilim insanı gibi ve teknik olarak yaklaşmaları ilişkilerde ciddi sıkıntılara sebebiyet verecektir. 

Azıcık mutluluğu, gülümsemeyi ve insanların duygularını anlama noktasına gitmeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Kova burcu erkeklerinin hayatla ilgili öğrenmeleri gereken en önemli ders samimiyet ve içtenliktir. Hayata sürekli olarak mekanik bir noktadan bakmak duygusal duyarlılıktan uzak olmalarına sebebiyet verecektir. Duygulara önem vermek ve duygudaşlık kurmak onların hayatta mutlu, huzurlu ve güvenli olmalarını sağlayacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat