Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,205
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 


2014 Aralık ayının özellikle ilk yarısı arkadaş ortamlarınız ve sosyal etkinlikler ön planda olacaktır. Kalabalık organizasyonlarda yer alabilir, grup aktivitelerine yönelebilir, keyifli ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik hayallerinize yenileri eklenebilir. Ay sonuna kadar, kontrolünüz dışında gelişen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; enerjiniz yükselmeye başlıyor. Olaylara fazla tepkiler gösterebileceğiniz bu süreçte, spora daha fazla zaman ayırmalı, efor gerektiren işlerinize öncelik vermelisiniz. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bu dönemde aşk ve eğlence hayatınızla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Yeni gerçekler öğreneceğiniz bu süreçte, yürütmekte zorlandığınız ilişkiler sona erebilir. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirebilir, farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. İletişimin fazlasıyla aktif olacağı bu süreçte, objektif olmanız ve hemen yargılara varmamanız önem kazanacaktır. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Uzun süredir ikili ilişkilerinizde güzel fırsatlar yakalamanıza yardım eden Jüpiter, Ağustos ayından bu yana geçmişte kaçırdığınız fırsatlarla yeniden karşılaşmanıza neden olabilir. Güçlü ve yetkin kişilerle bir araya gelebilir, yeni insanlarla tanışabilir, ilişkilerinizde güzel bağlantılar kurabilirsiniz. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Platonik ve gizli aşklara çekilebilir, geçmişte yaşadığınız ilişkiyi unutmaya yönelik önemli adımlar atabilirsiniz. Kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili belirsizlikleriniz netlik kazanabilir. Bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız olaylar ruhsal açıdan yenilenmenize yardım edecektir. Ruhsal ve manevi farkındalıklarınız yükselebilir, rüyalarınız önemli mesajlar verebilir. Uzun süredir beklediğiniz bir teklifle karşılaşabilirsiniz, ancak bunu çevrenizdekilerle paylaşmak için bir süre beklemeniz uygun olacaktır.

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Arkadaşlık ilişkilerinizde önemli testlerden geçeceğiniz bir süreç başlıyor. Gitmesi gereken, size bir fayda sağlamayan arkadaşlıklarınız bu tarihten kopmaya başlayabilir. Güvendiğiniz kişilerin gerçek yüzlerini görebilir, size değer veren kişileri daha iyi anlayabilirsiniz. Bu süreç sona erdiğinde hayatınızda kalmayı başaran kişilerle uzun dostluklar kurmayı başarabilirsiniz. Kurslara katılabilir, hayallerinizi gerçekleştirmeye yönelik sorumluluklar alabilirsiniz. Olgun ve yaşça büyük kişilerle daha sık bir araya gelebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat