Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

585
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Günlük rutin işleriniz çok arttı. Her gün yeni bir şeyler ekleniyor. Çalışma ortamınızda veya evinizde birtakım yenilikler yapmak için haftanın ilk günü 4 Temmuz Pazartesi gününü tercih etmelisiniz. Yengeç burcunda  gerçekleşecek yeni ay sizin 6. evinize denk gelmekte. Çeşitli organizasyonlar, düzenlemeler yapmak için uygun etkilere sahip. Bu süreçte ayrıca sağlık konularında da temkinli olmakta fayda var. Gerekli düzenlemeleri sağlık konularında da yapmalı, beslenme düzeninize diyet programınıza uymaya çalışmalısınız. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçiş yapıyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte olmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Onun üstüne daha fazla düşmek, birlikte bir yerlere gitmek konusunda girişimleriniz olacaktır. 

Hafta boyunca Uranüs'ün sert açıları sizlerin bazı şaşırtıcı haberlere maruz kalabileceğinizi anlatırken Satürn ve Neptün arasındaki kare açı da olayları düşünürken "hem iyisiyle hem kötüsüyle düşünmeli, her duruma hazır olmalısınız" diyor sizlere. Ruh olarak mutsuz ve sizi aşağıya çeken insanların yanında bulunmamaya çalışın bu hafta. 

Şimdiden iyi bayramlar dilerim. Haftaya görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat