Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

1,172
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,
 
Bu hafta motive edici ve disiplinli tavırlarınız dikkat çekiyor. Geçtiğimiz hafta yönetici gezegeniniz Satürn'ün geri harekete başlaması üstünü kapattığınızı sandığınız birtakım konuları arkadaş ortamlarınızda tekrar su yüzüne çıkarttı ve sizi bu konularda insiyatif almaya, olayların tekrar üstünden geçmeye zorladı.
 
Bir süredir para konularında çalışmalar içerisindesiniz ve enerjinizi bu yöne harcadınız. 5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçiş yapması ile bu konuda yakın çevrenizin veya arkadaşlarınız desteğini alacak, parasal gündeminizle ilgili netliğe kavuşabileceksiniz. Venüs sizlere uzaklara değil de, yakınlarınıza, çevrenize göz atmanızı tavsiye ediyor. Bu çerçevede başlatacağınız işler, yeni oluşumlarınız olacak. 7 Nisan'daki yeni ay ile beraber çevrenizdeki insanlarla kuracağınız iletişim sayesinde kendinizi daha aktif ve güçlü hissedeceksiniz. Bu dönemde yeni iş teklifleri alabilir, tanıtım, pazarlama, halkla ilişkiler konularında başlatıcı aktif rol üstlenebilirsiniz.
 
Yalnız olan Kovalar, aşk konularında Venüs'ün desteğiyle yakın çevrelerinde olan birisiyle yeni bir aşka yelken açabilirler. Güzel bir hafta olması dileğimle, sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat