Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

748
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Haftaya Ay Balık burcundayken başlıyoruz. Sizler için biraz farklı bir enerji bu aslında. Mantık ve duygularınız çakışabilir, romantik olmakla olmamak arasında git gel yaşayabilirsiniz ki sizler romantik yaklaşımlardan pek hoşlanmazsınız aslında. Daha çok akılcı ve rasyonel bakan, realist bir yapıya sahipsiniz. 

Bu hafta para konularında adımlar atmaktan geri kalmayacaksınız. İşlerinizi yoluna koymak ve sosyal çevre ilişkilerinizi düzenlemek isteyeceksiniz. Fakat zorlu açıların olduğu bir haftadayız. Bu anlamda planlarınız göründüğü kadar kolay olmayabilir.  Özellikle ev ve iş konularını organize etmek zorlayıcı olacaktır sizler için.

Aşk hayatınız eğlenceli ve hareketli geçiyor bu hafta. Pek çok olay ve konu var, yetişemiyorsunuz. Arkadaşlarınızdan bazıları evleniyor, bazıları ayrılıyor derken sizler de hareketli ve bereketlisiniz aşk konularında. 

Hafta sonunda Ay İkizler burcuna geçiyor. Burada, İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek ve bu da sizin aşk ve çocuklar hanenizde olacak. Yalnız olan Kovalar yeni bir aşka yelken açarken, çocuklarının sorumluluklarıyla baş baba olan ebeveynler de var. 

Yalnız bu yeni ayın açısı biraz zorlu. Bu anlamda başladığınız her ne ise veya verdiğiniz karar varsa bunu iki kere düşünün, altını üstüne getirin. İyice ölçüp tartın ve sonuca öyle varın derim . 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat