Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

991
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta çarşamba gününe kadar disipline olarak çözüme gidebileceğiniz konularda başarılı sonuçlar alma eğiliminiz olacak. Hafta ortasına kadar duygusallıktan uzak, daha çok hedeflerinize ve yapmak istediklerinize dönük ve dikkatinizin iş ve sorumluluklarınız üzerine olacağı bir hafta söz konusu. 

Çarşamba gününden itibaren bilinçaltınızı etkileyebilecek enerjilere sahip dolunay ile kendi içinize dönme, eskileri hatırlama, insanlardan uzaklaşma isteğiniz öne çıkabilir. Perşembeden itibaren ilginç rüyalar, daha önce unuttuğunuz hatıralarınızın canlanması söz konusu. Dolunay bilinçaltınızı etkileyen alanda gerçekleşeceği için anlam veremediğiniz şekilde gerginleşmek, çevrenize uzak olmak söz konusu olabilir. 

Cuma öğlen saatlerinde burcunuza geçecek olan Ay, sizi içinize dönük bu ruh halinden çıkaracak. Cumadan itibaren daha sosyal ve kişisel konularınıza dönük olabileceksiniz. Bu hafta duygusal ve dünyevi alanlarda önemli işlerinizi pazartesi ve salı günü ile cuma öğleden itibaren hafta sonu dahil olmak üzere planlayabilirsiniz. Dolunay dönemi olan çarşamba ve perşembe günleri ise sizi zorlayan, kompleks işlerden uzak durmaya çalışın. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim.  Yeni haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat