Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 26 Mart - 1 Nisan 2018 haftası neler yaşayacak?

895
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 26 Mart - 1 Nisan 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar,

Merkür, Koç burcunda geri hareketine başladı. Yakın çevreniz, yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz; kendinizi yakın gördüğünüz insanlarla ilgili geçmiş meseleler bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Bu konular retro döneminde tekrar önünüze geliyorsa, burada direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz.

31 Mart Cumartesi günü Terazi burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunayın etkisi ile yaşam enerjiniz yükseliyor; aşk, ilişkiler, flört gibi konularda farkındalıklar kazanacaksınız. Dengeli hareket etmek adına farkındalıklarınız olacak. Yurtdışı ile ilgili konular gündeme gelebilir, sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Hayata bakış açınız, hayat felsefeniz doğrultusunda eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. İç dünyanızda kendinizi huzurlu, sakin, dingin ve flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Evinizde mutlu olabilirsiniz, ailenizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek adına yeni adımlar atabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat