Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

943
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar, 


26 Ekim Pazartesi gününden itibaren Ay'ın Koç burcundaki hareketi ve Mars'ın Uranüs ile yapacağı 150 derecelik açı haftaya damgasını vuruyor. Duygularınızı yönetmekte biraz güçlük çekebilirsiniz. 

Özellikle Çarşamba günü gerçekleşecek dolunayın da etkisi tavırlarınızın sertleşmesine ve sizi engellediğin düşündüğünüz kişileri hedef almanıza neden olabilir.

Bu döngüde sabrınızın ve tavrınızın sınırlarda gezmesinin nedeni dolunayın Boğa burcunda gerçekleşiyor olması. Toprak burcunun sabit fikirli Boğa burcunda gerçekleşecek dolunayın siz etkisi inatlaşmanıza yol açacak. 

Perşembe gününden itibaren inatçı ruhunuzu keskin bir şekilde ortaya koyarken, finansal sorunlarınızın da üstesinden gelebileceksiniz. 

Uzun zamandır ödemelerini almayan ya da finansal sorunlarında bir türlü çözüm üretemeyen bir Kova burcuysanız bu döngü maddi problemlerinizi çözmenize olanak sağlayacak fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayacak.

Ancak dolunayın sabit bir burçta gerçekleştiğini tekrar hatırlatıyoruz. Ciltle ilgil hassasiyetleriniz de son safhaya çıkabilir. Cumartesi gününden itibaren sağlık ile ilgili konulara dikkat etmeli, özellikle üst solunum yolları ile ilgili problemlerinizi önemsemelisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat