Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

977
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 

Sağlık konularında gözünüzde büyüttüğünüz şeylerin aslında hiç de problem olmadığını görüp rahatlayabilirsiniz. Veya günlük rutin işler esnasında yaşayacağınız ev kazalarını belki çok ufak bir sıyrıkla atlatabilirsiniz. 

Bu hafta arkadaş çevrenizdeki problemleri ve gerginlikleri düzeltmek adına girişimlerde bulunabilir, sosyal çevrenizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Araları bozuk olan arkadaşlarınız varsa onlar arasında arabuluculuk yapıp aralarının düzelmesine de vesile olabilirsiniz. Çok yoğun bir hafta olacak ve hafta sonuna doğru yorulduğunuzu siz de hissedeceksiniz. 

28 Nisan Perşembe günü başlayacak olan Merkür retrosu 3 hafta sürecek ve sizin için ev konularını içine alacak. Ev, aile gündeminizde bir konu yeniden tartışmaya açılabilir veya ailenizle yanlış anlaşılmalardan doğan sıkıntılı durumlar olabilir. 

Evinizde elektronik bir eşyanız, bilgisayarınız, televizyonunuz, cep telefonunuz ufak arızalar çıkarabilir. Bunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

İşinizle ilgili güzel haberler alacağınız bir hafta sizi bekliyor olacak. Büyük rekabetten sonra siz kazanacak ve bunu kutlamak isteyeceksiniz. Aşk hayatınız ise bu ara biraz monoton diyebilirim. Kendinize iyi bakın. Bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat