Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,075
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 
 
Güneş artık Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ile beraber kendinizi bu dönemde mutlu, enerjik hissedebilirsiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Gelecekle ilgili umutlarınız artıyor. Yurtdışına açılmak isteyen Kovalar bu dönemi değerlendirebilir. Eğitim alanında şanslısınız. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Görüşlerinizi başka insanlara açmak adına güzel etkiler alıyorsunuz bu dönemde. 

Hafta ortasında Jüpiter ve Uranüs arasında bir karşıt açı mevcut. Uranüs Koç, Jüpiter ise Terazi burcunda. İletişim trafiğiniz çok aktif. Kendi görüşlerinizi özgürce söylemek istiyorsunuz fakat bunun size fırsatlar sağlayacak başka insanları incitmesinden korkuyor olabilirsiniz. Size yardımcı olabilecek başka insanları gözetim, kendi fikirlerinizi de ön plana çıkartarak hareket edebilir, dengeyi sağlayabilirseniz eğitim öğretim alanında başarıyı yakalayabilirsiniz, yakın çevrenizde yeni gelişmeler olabilir, yeni başlangıçları çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi başka insanlara açmak ve ifade etmek adına da güzel gelişmeler olabilir. 

30 Eylül Cumartesi günü Merkür de Terazi burcuna geçiyor. Sosyal medyada aktifsiniz. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Dini, felsefi konularda yaşamanızı şekillendirebilir, yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Ufkunuzu açacak yeni birtakım bilgilere bu dönemde ulaşabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat