Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

725
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Yakın çevrenizden biri canınızı sıksa da sıradışı bir fikirle bundan kurtulacaksınız. Veya özgürlük isteğiniz yükselecek ve gerçekten bulunduğunuz ortamdan çıkıp yer değiştirerek bambaşka bir atmosferde bulacaksınız kendinizi. 

Bu haftadan itibaren evlilik düşünen Kovalar için uygun etkiler var, hemen bunu belirtmeliyim. Güneş, Venüs, Merkür; hepsi sizin evlilik hanenizde bulunuyor şu anda. Orada bir stelyum oluştu. Aşk ve ilişkiler adına en şanslı sizsiniz. 

Bu dönemde var olan ilişkinizi bir adım yukarıya taşımak isteyenler için uygun etkiler bulunurken, yalnız olan Kovalar için, "etrafları kalabalık, hayır kimse yok" diyorsanız, siz oyle sanıyorsunuz, göremiyorsunuz demektir. Ya da şu anda henüz farkında değilsiniz...

Bu hafta ortasından itibaren ev almak, ev düzenlemek, aile buluşmaları da gündeminizde olacak. Yönetici gezegeniniz Uranüs haftanın başında Ay ile kavuşum yaptı. Demek ki duygularda iniş ve çıkışlara da açıksınız bu hafta. Ani dalgalanmalar pek tabii olabilir. 

Hafta sonunda ise Ay ve Satürn karşıt açıdalar. Sizler ise bu sert açıyı hayattan keyif aldığınız noktada yaşıyor olacaksınız. Bazen hani bir eksiklik hissederiz kendimiz, işte öyle bir şey. Her şey yolundadır ama tadımız yoktur... Merak etmeyin, geçecek. 

Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat