Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,202
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta ilişkileriniz ve aşk hayatınız başta olmak üzere genel etkiler aşkta iletişime dikkat etmeniz gerektiğiniz vurguluyor. Partneriniz veya eşinizle diyaloglarınızda konuşmalar bir krize, öfke patlamalarına, karşılıklı olarak bir süredir biriktirdiğiniz konularda fevri çıkışlara doğru gidebilir. Bu nedenle hafta boyunca özel ilişkilerinize, partnerinizle konuşmalarınıza dikkat edin. Sağduyulu olmak bu hafta sizin için önemli. İş ve genel hayat akışınızda ise bu hafta internet ve teknoloji üzerinden hırsızlıklara, kandırılmalara genel etkiler var. İnternet kullanıyorsanız, Virüslere dikkat edin. Sosyal sayfalarınızın güvenlik şifrelerini zayıf ise güçlendirin ve bilgisayar, cep telefonu ve internet üzerinden yapacağınız bankacılık işlemlerinize dikkat edin. Bu hafta kardeşler, yakın çevreniz, yakın arkadaşlar alanlarında sizin dışınızda gelişmeler, ani olaylar yaşanabilir. Kısa yolculuklar söz konusu olurken, bu hafta yolculuk için çok uygun etkiler bulunmuyor. Girişimlere, aniden karar verdiğiniz bir iş veya konuda harekete geçmeye de dönük olacaksınız ki, bu hafta beklemek, acele ile düşünmeden hareket etmemek önemli. Sabırlı olmanız gereken bir hafta geçireceksiniz. Unutkanlıklar artacağı için not ederek ve pek de hafızanıza güvenmeden işlerinizi planlayın. Sağlık açısından kazalara, enfeksiyonlara dikkat etmelisiniz. 


Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat