Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

540
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. Eşiniz ve akrabalarınız ya da kardeşinizle ilgilendiğiniz bir dava konusunda sıra dışı bir gündem ile başlayabilirsiniz haftaya. 

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Aklınız, konuşmalar, görüşmeler hep sizin kariyeriniz ile ilgili alanda. Ama konuşmalar perde arkası, gizli yapılıyor. Patronunuz bile çok ketum olabilir. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji yüksek olacak. Harika fikirler ortaya atılsa da hareket etmeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta ortak maddi kaynaklar, banka ile ilgili işler ile meşgul olacaksınız gibi gözüküyor. Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla işlerinizi hallederken de net, anlaşılır elle tutulur bir tarzda hareket edeceksiniz.

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve ayla tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, sosyal etkinliklere katılarak alacağınız veya vereceğiniz para ile ilgili konularda örneğin, detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmeli; eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz. Kesinleşen Venüs - Jüpiter olumlu açısıyla da, eğitimle veya yurtdışı bağlantılı gelişmeler de sizi destekler nitelikte.

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. Arkadaş ortamınızda, gruplarda toplantılarda kendinizi depresif sevgisiz hissetme ihtimaliniz yüksek veya böyle bir arkadaşınızla ilgilenmeniz gerekebilir.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Kariyer alanınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Güzel başlangıçlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat