Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

903
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Hastalık, ameliyat, hasta ziyaretleri... Belki yanınızda çalışan birilerinin bu tür durumları olabilir veya evcil bir hayvanınız var ise onun bu tarz durumlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 

Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Ortaklaşa işler, ödemeler ön planda sizler için. Ay ve Güneş arasındaki gergin açı biraz şartları zorlayabilir haftanın başında. Güneş'in Salı günü Yay burcuna geçmesiyle birlikte keyif alacağınız projeler, yeni arkadaş çevreleri, sosyalleşmek, hayattan keyif almaya başlamak size iyi gelecektir. Neşeli ve pozitif yönünüzü harekete geçirebileceksiniz. Satürn ve Merkür bağlantısı ise yine arkadaşlık hanenizde olacak. Yani artık sanki bu alanda netlik kazanacak, kimin dost kimin düşmen olduğunu anlayacaksınız. 

Sizler fazlasıyla arkadaş canlısınız, bu bir anlamda çok iyi bir şey , fakat diğer yandan herkes arkadaşınız değil, bu dengeyi bulmak önemli. Konuşmalarında tutarlı ve istikrarlı kişilere yöneleceksiniz. Daha felsefik, daha bilgili, daha dolu insanlarla bir arada olmak keyif verecek sizlere. Aşk hayatınız için bekar olan Kovalar sosyal ortamlarda yeni biriyle tanışma ihtimalleri oldukça yüksek. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat