Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

2,582
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar,

2017 yılı sizin için önemli değişim etkilerinin vurgulu olacağı bir sene olacak. Öncelikle yıl boyunca gerçekleşecek tutulmalar burcunuz üzerinde oluşuyor ki bu etki sadece 2017'de değil önünüzdeki 2 yıllık süreçte hayatınızda dönüşüm rüzgarlarının kuvvetli esmesine neden olacak.

Yılın hemen başında Şubat ayında, 11 Şubat ve 26 Şubat Ay ve Güneş tutulmaları burcunuz üzerinden gerçekleşecek bu yılın ilk tutulma serisi olacak. Maddi konular ve mesleki alanlarda uzun süredir beklediğiniz veya beklettiğiniz konular aniden revize olabilirler. Tutulma süreçleri bekleyen, duran konuları aniden yoluna koyabildiği gibi, üzerinizde yük olan iş veya özel alanlarınızda yeni düzenlemeler getirme isteğinizi tetikler. Bu nedenle özellikle sizi bunaltan, yoran veya ağırlık hissettiğiniz alanlarda bu sene Şubat ayında ani kararlar verebilirsiniz. 

Kişisel tercihlerinizin değiştiği, çevrenizle iletişiminizin farklı bir alana kaydığı bir döngüyü tamamlama yılından geçmektesiniz. Geçen yıl boyunca kendi ihtiyaç ve isteklerinizi yeniden belirleme, hedeflerinizi bir anlamda revize etme döneminden geçmiştiniz. 2017'de ise harekete geçme, özellikle kişisel hedefleriniz adına eylem yapma isteğiniz artacak. Geçen yıl boyunca beklediğiniz, sabrettiğiniz konuları bu sene aktive ederek, harekete geçeceksiniz. Bu yıl, aktif bir yıl sizi bekliyor. Durağanlıktan uzak, hızlı gelişmelerin yaşanacağı bir sene içine adım atıyorsunuz. Uzun süredir beklettikleriniz, sorumluluklarınız nedeniyle ötelediklerinizi gerçekleştirme isteğiniz artacak. 

Şubat ayından itibaren Hint Astrolojisine göre yer değiştirecek olan Satürn ile sosyal alanlarınızda bu yıl önemli bir dönüşüm etkisi sizin adınıza başlıyor. Öncelikle bu sene yaşça büyük akrabalar, çevrenizde sizden büyük kişilerin sorunlarıyla fazlasıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Sosyal alanlarda sorumluluklarınız artarken, arkadaşlarınızla ilgili yeni bir dönemin ilk ayak seslerini duymaya başlayacaksınız. Yılın ilk yarısı bazı arkadaşlarınızla yollarınız ayrılabilir. Çevrenizle ilişkileriniz adına bu sene özellikle ilk yarı kendi başınıza olma arzunuz daha baskın olacak. 

Jüpiter 2017'de özellikle yükselen burcu Kova olanların farklı kaynaklardan gelen gelirleri açısından güzel maddi kaynaklar sunacak. Eşiniz veya ailenizden gelebilecek parasal destekler adına bu sene şanslı yılınız. Banka işleriniz, krediler, iş ortaklarınızdan gelebilecek destekler ve maddi gelirler açısından yine şanslı bir sene geçireceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat