Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 2016'da neler yaşayacak?

4,410
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 2016'da neler yaşayacak?

2016 yılında ani gelişmelere açıksınz. Özellikle yükselen Kovalar açısından kariyer başta olmak üzere önemli bir dönüşümler söz konusu. Planlarınızda sıklıkla değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yılın genel etkileri bilmediğiniz alanlarda olmaya uygun değil. Risk almak her konuda yılın ilk yarısı sizi sürpriz durumlarla karşılaştırabilir. Tedbirli ve akıllıca ilerlemek gerekirken, korumaya dönük olmalısınız.

Uzun süredir beklediğiniz, umut ettiğiniz ve bir türlü ilerlemeyen konularda kadersel değişiklikler söz konusu. Senenin genel eğilimleri yepyeni bir konuda uğraş vermekten ziyade, önceden başlayan bir konuda hasat elde etmeye zemin hazırlıyor. Hayatınızın bir çok alanında köklü ve ciddi değişiklikler yaşayabilirsiniz. Örneğin evlilik, önemli bir ortaklığa başlamak, yurtdışından fırsat yakalamak gibi alanlarda sonuçları uzun vadeye  yayılacak etkiler söz konusu.

Yurtdışı ile ilgili faaliyet ve beklentileriniz varsa, bir süredir yurtdışıyla ilgili bir eğitim, kariyer fırsaturı, iş veya yatırım planlarınız bulunuyorsa bu konularda Şubat ayından itibaren ilginç gelişmeler yaşanabilir. 2016 yılı uzun süredir planladığınız ama bir türlü gerçekleştiremediğiniz sizin için önemli bir yolculuğu veya yurtdışı bağlantısını da aktive etmenizi sağlayabilir. Özellikle Şubat ile Eylül arası bu konuda gelişmelere açık olacaksınız. Dil öğrenmek, farklı bir konuda eğitim almak gibi düşüncelerinizi de uygulamaya almak adına bu yıl aktif bir sene olacak. 

2016 yılı sizi daha önce ektiğiniz, sonuç beklediğiniz alanlarda ilerleme fırsatı vaat etmekte. Ancak temkinli hareket etmek, planlı davranmakta önemli olacak. Yılın ilk yarısı yurtdışı, evlilik, ortaklı işler, eğitim konuları açısından daha elverişli iken, yılın ikinci yarısı, miras, başkalarından beklediğiniz maddi gelirler, alacaklarınızı toparlamak, uzun süredir alamadığınız verdiğiniz bir borcu tahsil etmek adına daha etkin olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat