Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

693
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar

Bu hafta kötü bir alışkanlığınız varsa bırakmak için güzel etkiler var. Ruhsal anlamda sizi yoran, üzen birileri olduysa, onları da hayatınızdan çıkarmak iyi gelecektir. Merak etmeyin, aşk hayatınızsa çok çok iyi gidiyor, hatta etrafınız dolup taşıyor olacak.

20 Temmuz'daki dolunay Oğlak burcunda ve haritanızda ruhsal ve manevi konularda etkili. İçsel olarak, kendinizi motive etmeye ve sizlere fayda sağlayacak yeni kararlar almaya açıksınız. 

Dolunay zamanları stresi hissederiz. Sizler de biraz bu stresi iç dünyanızda yaşamaktasınız. Belki ertelediğiniz veya henüz harekete geçmek için hazır olmadığınız bazı konularınız var. Bunları zihninize büyütme potansiyeli öne çıkabilir. Hatta ruhsal baskıya açık olabilirsiniz. Rutininiz ve temponuz sizleri zorlayabilir ve bir molaya çok ihtiyaç da duyabilirsiniz.  

Merkür ve Venüs karşıt burcunuzda gezinmekte. İlişkiler açısından da sizler için önemli dönemler. Özellikle hem dolunayın, hem de sizlerin yönetici gezegeniniz Satürn'ün Venüs ve Merkür ile kurduğu destekleyici enerjileri bu hafta hissediyorsunuz. Bu da size bir görüşme ve hayatınızdaki insanlardan bir destek alabileceğinizi göstermekte. 

Güneş karşıt burcunuzda ikili ilişkiler evinde bu hafta. Bu da ortaklı konular başta olmak üzere, ilişkiler alanında önemli zamanlara işaret ediyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat