Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,037
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 

Bu hafta kendinizi göstereceğiniz alanlar ortaklaşa para konularınız, başkalarıyla yapacağınız ortak işler ve yabancı, yurtdışı bağlantılarınız ve eğitim hayatınız olacak. Mars'ın geri hareketiyle başladığımız bu hafta ayrıca arkadaş konularınızda yine sürtüşmeli durumlar göze çarpıyor. Arkadaşlarına en çok değer veren bir burç olarak bu konuda sınanıyorsunuz. Aynı hanede Satürn'ün de geri gidiyor oluşu bu alana gerçekten dikkat çekiyor. Öncelikle Mars retrosu, aktif olamadığımız, cesaret konusunda ikilem yaşadığımız ve biraz pasif-agresif yol aldığımız durumları anlatır. Demek ki sizler arkadaş çevreniz olsun, herhangi bir sosyal temalı çalışmanız da olabilir bu; bu konularda biraz geri adım atacaksınız. Enerjinizin çok da verimli olmadığını hissedeceksiniz belki de.

22 Nisan Cuma günü gerçekleşecek dolunay ise Akrep burcunda. Bu dolunay sizin kariyer durumunuzu etkileyecek. Bazılarınız için özellikle dolunaylar karşıt durumları anlattığından; ev, özel hayat ile iş ve kariyer hayatı arasında kalma, ikisini aynı anda yürütememekten doğan bir çelişki yaşatabilir bu dolunay size. Kariyer hayatınızla ilgili bir işten ayrılma veya tam tersi, bir terfi de olabilir bu. Ama mutlaka bu alana bir değinme, dikkat çekme var. En iyi şekilde üstesinden geleceğinize ve bu süreci atlatacağınıza eminim ben. 

Bu arada aşk hayatınızla ilgili olarak da söylemek istediğim, özellikle yalnız olan bekar Kovaları ilgilendiren bir husus var. Çocukluk arkadaşlarından biriyle bir aşka yelken açma durumu söz konusu olabilir. Biliyorsunuz, Kovalar öncelikle arkadaşlığa önem verir ve arkadaş olabildikleriyle aşk yaşamak isterler. B anlamda eski bir arkadaşınızın hayatınıza sevgili olarak girmesi söz konusu? 

Kendinize iyi bakın. Bir sonraki hafta görüşünceye dek hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat