Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

364
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar,

Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir aaçı var. Günlük rutin işleriniz, çalışmalarınız, insanlara hizmet verdiğiniz konularda yeni fikirler gündeme geliyor ve bu projeler kariyerinizde başarıyı yakalamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda para ve kazanç da elde edebilirsiniz. 

Hafta boyunca etkili olacak Venüs - Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarda zorlanmalar gündeme gelebilir. Kendinizi bir yandan girişken, aktif ve cesur hissederken bir diğer yandan partnerinizin de istek ve arzularını göz önünde bulundurursanız, beraber hareket ederseniz ilişkilerde başarıyı yakalayacaksınız. Yeni ilişkiler ve hatta evlilikler gündeme gelebilir. İlişkileri daha coşkulu yaşadığınızı fark edeceksiniz. 

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Günlük rutin işleriniz, iş ortamınız, çalışmalarınızla ortaya çıkıyorsunuz. İşle ilgili beklediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz. Bu dönemde işinizle ilgili başarı da gündeme gelebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat