Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

428
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 

Haftaya Ay Boğa'da ev, aile, yuva konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz.  Ay sırayla Neptün ve Mars ile üçgen yaptığından kazancınız ile ilgili veya kendinize verdiğiniz değer ile ilgili olarak her şey güzel akıyor ve Plüton enerjisine bağlanan enerjilerle kalıcı başlangıçlar destekleniyor. 

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. Sosyal çevrenizde organizasyonlar artıyor, arkadaşlarla güzel planlar yapılıyor. Ay Boğa'dayken sürekli ev yuva konuları gündemdeyken Ay İkizler'e geçince birden modumuz değişiyor ve çocuklar, aşk konularında hareketleniyoruz. 

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili.  Özellikle bilinçaltınızda muazzam bir enerji hareketliliği hissedeceksiniz adeta patlamaya hazır bir bomba gibi. Eğer bu enerjinizi doğru kanalize etmezseniz yıkıcı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Kesinlikle kibre kapılmamaya, mütevazı olmaya dikkat etmelisiniz, yoksa Ay - Satürn karşıtlığı ile de sonuçlar nahoş olabilir.

Haftayı Ay Yengeç burcunda günlük işlerinizle ilgilenerek bitiriyorsunuz. Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca kariyerinize odaklanacaksınız. İç huzurunuzu bulmanız niyetiyle...

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat