Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

764
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Ortaklaşa para haneniz dolarken çevrenizle olan uyumunuz ve sevimli kişiliğiniz herkesi size hayran bırakıyor. Fakat gene de bir tatminsizlik var sizlerde bu hafta. Daha fazlasını hak ettiğinizi düşünüyor olabilirsiniz, "en çok çalışan benim, bunlar benim ideallerim ve fikirlerimdi" der gibisiniz. Bencillik yapmamalısınız bence. Bireysel olarak yol almaktansa bir arada yol almayı seçen sizlersiniz, bunu unutmayın. Bu durumda kovanın içine kimin ne kadar attığının bir önemi olmamalı, öyle değil mi?

Hafta ortası çarşamba günü Ay Plüton'la bir kare açı ve Uranüs'le bir karşıt açısı yapıyor. Bu durum sizleri duygularınızla mantığınız arasında bırakabilir. Uranüs sizin modern yöneticiniz. Sizin iletişim alanınızda birtakım zorlukların içine çekebilir bu zorlu açılar.  Duygularınızı gizlemek zorunda kalabilir, bu süreçte içinize atmayı tercih edebilirsiniz. 

Cumartesiyi pazara bağlayan gece Yay burcundaki dolunayla beraber arkadaşlık haneniz etki altında kalıyor. Çevrenizden birini tamamen hayatınızdan çıkarma kararı alabilir, bir sosyal topluluk, dernekten ayrılma, bir projeyi sonuçlandırma durumlarında olabilirsiniz. Herkese karşı dostane bir tutum sergilediniz, herkesi kendiniz gibi sandınız, fakat hiç de öyle olmadığını anlamış bulunmaktasınız sevgili Kovalar.

Sevgiyle kalın, bir sonraki hafta görüşmek üzere...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat