Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,167
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta eğitim, seyahatler, yolculuk planları adına ani kararlar alma ve adımlar atma eğilimleriniz söz konusu. Bakış açınız, sezgileriniz ile hareket etme eğiliminde olurken, kendinizi her hangi bir konuda yormadan işleri ele almak isteyeceksiniz. Bu nedenle bu hafta duygusal ve fiziksel olarak sınırlarınızı zorlamayın ve ele aldıklarınızı bir düzen ile toparlamaya çalışın. 

Kova burcu bu hafta

Hafta başı pazartesi ve salı günleri Ay İkizler burcundan geçerken ilişkilerinize duygusal alanlarınıza dönük kılacak. Beraberlikler adına hareketli iki gün geçirebilirsiniz. Ayrıca çocuklarla ilgili toparlamanız gereken durumlar varsa hafta başı bu konularda aktif olacaksınız. 

Çarşamba gününden itibaren cumaya kadar sağlığınıza özellikle sindirim sisteminize özen göstermekte fayda var. İş ve mesleki konularda haftanın bu aralığı temponuz yükselirken, dikkatinizi toparlamakta zorlanabileceğiniz için dikkatli olmak ve detaylara özen göstermek doğru olur.

Cumadan itibaren, eş ve partnerinizle ilgili konularda ve ilişkilerinizde hassas bir aralık var. Özellikle hafta sonu partnerinizle ilgili meseleleri büyütmemeye gayret edin. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat