Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

482
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Haftaya tarif edemediğiniz içsel bir sıkıntı ile başlayabilirsiniz. Sıkıntınızı etrafınıza yansıtmamak için özen göstermeye çalışmalısınız. 

Güneş - Merkür kavuşumu sizin ortak kazanımlar alanında. Bu sebeple telefon elinizde yatırım planları yapacaksınız, hesaplayacaksınız. Rakamlarla, belki de bankalarda işlerinizi halledeceksiniz. Güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Ama bu kavuşuma kare açı yapan Mars ile birlikte bir arkadaşınız sizin planınızı bozabilir ya da mecburen bir etkinliğe katılmak ve işlerinizi olduğu gibi bırakmak zorunda kalabilirsiniz. 

Ay'ın Kova burcuna geçmesiyle birlikte kendinizle, kişisel bakımınızla ilgileneceğiniz bir zaman dilimi olacak. 

Haftanın önemli olayı cuma günü. Balık burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasıyla sizin 2-8 aksınız, yani parasal konularınız, yatırımlarınız, kredileriniz veya borçlarınız ile ilgili olarak stratejileriniz netleşecek. 1 Eylül'de yeni ve hızlı başlangıçlar yaptığımız konular hızlı sonuçlara ulaşacak.   

Tutulma enerjisi sizin paranızı ilgilendiriyor. Tutulmayı Güneş - Kiron karşıtlığı ile düşünürsek maddi konularda hayli kırılgan olduğunuzu söyleyebilirim. Maddi konularla ilgili tartışmalara girmemenizde fayda var. 

Hafta sonunda kardeşleriniz veya akrabalarınız ile beraber ani bir plan yapabilirsiniz. Bu konuya bir dostunuz harika ve beklemediğiniz bir destek verebilir. 

Venüs - Uranüs karşıtlığı sizin iletişim alanında olduğundan hiç beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz, bunu da belirtmiş olayım. 

Sevgiyle ve neşeyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat