Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

935
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar, 


Merkür - Satürn arasındaki 60 derecelik açı salı gününden itibaren sizi ele geçiriyor. Gücünüzü çok net bir şekilde hissederken hobilerinizi, eğitim ya da araştırma ile ilgili konularınızı mercek altına yatıracaksınız.

Bu hafta, özellikle yazma veya internet ile uğraşan bir Kova burcu iseniz girişimlerinizin başarılı bir şekilde sonuçlandığını görebilirsiniz. 

Destek almak istediğiniz arkadaşlarınızın veya sevdiklerinizin perşembe gününe kadar kararsızlıkları ya da kaprisleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 

İlişkisi olan Kovalar için biraz zor bir hafta. Dediğinizi yaptırmak konusunda biraz daha baskın bir haftadan geçiyorsunuz. 

Perşembeden sonra enerjiniz biraz daha düşüyor. Dolayısıyla perşembeden sonra ilişkinizde, evliliğinizde ya da çocuklarınızla olan iletişiminizde daha rahat ve çözüm odaklı olacaksınız.

Bu arada teknoloji ile ilgili girişiminiz varsa, bununla ile ilgili pazar günü alacağınız haberler sizi şaşırtabilir ve planlarınızı büyütmenize olanak sağlayabilir. Kazançlı bir haftadan geçiyorsunuz. 

Hafta genelinde dikkat etmeniz gereken tarih 16 Ekim 2015 Cumartesi günü. Ay'ın Yay burcuna geçişi süresinde yurtdışı ile ilişkisi olan bir Kova burcuysanız, yazışmalarınıza ve görüşmelerinize önem verirseniz olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat