Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

903
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 

Bu hafta Mars burç değiştiriyor ve artık Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. İşiniz, kariyeriniz, toplum üzerindeki sorumluluklarınızı halletmek adına kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. 

Kariyerinizle ilgili çalışmalar yaparken özellikle çarşamba gününe dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü Ay'ın Mars ile beraber olduğunu görüyoruz. Kendinizi çok girişken hissedebilirsiniz, bazen de öfkeli olabilirsiniz. 

Venüs, Yay burcunda ilerliyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktifsiniz. Yeni arkadaş gruplarına girebilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Salı ve çarşamba günü Güneş ile Merkür beraber hareket ediyor. Gelecekle ilgili planlar yapıyorsunuz bu dönemde veya sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif oluyorsunuz. Geçmişten gelen birtakım anlamlandıramadığınız konular varsa, bu dönemde bunlar netleşecek, gün yüzüne çıkacak. 

Cuma ve cumartesi ise geri harekette olan Merkür'ün Venüs ile beraber olduğunu görüyoruz Yay burcunda. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklık alanlarında geçmişte halletmediğiniz birtakım konular varsa bunları halletmeniz adına fırsatlar çıkacak. Anlayamadığınız konular varsa da bunları ortaya çıkması adına gelişmeler yaşayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat