Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,025
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta çalışma, mesleki konular, günlük rutindeki temponuz ve bitirmeniz gereken iş ve konular özellikle hafta başı perşembeye kadar olan dönemde zihninizi daha yoğun meşgul edecek alanlar arasında. 

Kariyer alanınızda sorumlulukların arttığı, kadersel değişikliklerin öne çıktığı, görev ve amaçlarınıza daha fazla yoğunlaştığınız etkiler söz konusu. Tüm bunlar içinde bu hafta fiziksel olarak temponuzu iyi ayarlamalı, sağlığınıza da özen göstermelisiniz. Bağışıklık sisteminiz adına hassas etkiler nedeniyle iş ve günlük temponuzda dinlenmeye de mutlaka vakit ayırmanız ve sağlığınıza özen göstermeniz doğru olur. 

Bu hafta kendi iş yükümlülükleriniz yanı sıra çevrenize de destek vermeniz talep edilebilir. İş planlarınızı organize ederken, size ek yük getirecek sözler veya vaatler çevrenize vermemeye gayret edin. Zira enerjiniz ancak kendi alanlarınızı düzenlemeye yeterli olabilir. 
Duygusal konularda partneriniz veya eşinizin hayatınıza fazla karıştığı veya size müdahale ettiği duygusuna sıklıkla geçebilirsiniz. 

Bu hafta ilişkilerinizde duygusal etkiler fazla yer tutmuyor. Daha çok kendi alanlarınızda kalma isteğiniz, kendinizi özgür hissetme arzunuz daha fazla öne çıkıyor. Bu nedenle ilişkilerinizde herhangi bir durum veya meseleyi ele alıp çözmeye çalışmak adına, bu hafta daha çok beklemek ve harekete geçmek için acele etmemek doğru olur.
 
Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat