Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 1 - 7 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

842
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 1 - 7 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Evlilik teklifi bekleyenler veya tam tersi evlilik teklifinde bulunmak isteyenler için yeni başlangıçlar var bu hanede. Aslan burcunda 2 Ağustos'ta gerçekleşecek yeni ay sizi bu konularda destekliyor olacak. İlişkisi olmayan Kovalar içinse bir birliktelik söz konusu! Genel anlamda sadece bu hafta değil, tüm ay boyunca bu konuda destekler alıyor olacaksınız. Çünkü Güneş o hanede bulunuyor ve girdiği alana ışık saçan, aydınlatan Güneş bu sefer sizin ilişkiler hanenizi aydınlatıyor. 

3 Ağustos'ta Mars Yay burcuna geçiş yapacak. Venüs de 6 Ağustos'ta Başak burcuna giriş yapıyor. Tüm bunlar sizleri arkadaşlık ve ortaklaşa işler konusunda uyarıyor olacak. Bunu şu şekilde açıklayabiliriz: Mars ve Venüs kare açıda. Yani bu dönemde arkadaşlarınızla iş yapmayın, borç almayın, borç vermeyin, çünkü borçlar geri dönmeyebilir veya problem çıkabilir bu hanede. Siz iyisi mi başkalarıyla iş yapın ve iş konuşun.

Bu hafta kredi çekmek, vergi, faiz benzeri konularda avantaj yakalayabilirsiniz. Ayrıca ertelediğiniz bir operasyon veya ameliyat tekrar gündeminize düşebilir. 

Sevgi ve sağlıkla kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat