Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

972
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 
 
Venüs, Terazi burcunda ilerleme başladı ve hızlanarak yoluna devam ediyor. Bu dönemde aşk, ilişki ve flört konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sosyal medyada kendinizi daha aktif hissedeceksiniz. Eğitim ve öğretim alanında çalışan Kova burçlarının şanslı olduğu bir dönem. Yurt dışı seyahatleri ile ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. 

19 Ekim Perşembe günü Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayın etkileri ile beraber idealleriniz doğrultusunda adımlar atabilirsiniz. Yeni bir eğitim programına başlamak için doğru zamandasınız. Venüs?ünde aynı yerde olmasından dolayı yeni bir ilişkiye başlamak için adım atabilirsiniz. 

Salı günü Merkür, Akrep burcuna geçiyor. Merkür'ün Akrep'e geçişi ile birlikte kariyer konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizin yükselmesi ile ilgili bazı bilgiler gündeminize girecek. Fikir ve görüşlerinizi çevrenizdeki kişilere rahat bir şekilde anlatacaksınız. İş alanında başarı yakalamak istiyorsanız aklınıza gelen yeni fikirleri bu dönemde hayata geçirmenizde fayda var. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat