Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kordon kanı saklamak pahalı bir yöntem midir?

11,888
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kordon kanı saklamak pahalı bir yöntem midir?

Yaşam Bankası'nda kordon kanı saklamanın maliyeti, kit teslimi, kanın doğum sırasında alımı, laboratuvarımıza ulaştırılması, kanın işlenmesi, kök hücrelere ayrıştırılması ve dondurulup saklanması işlemlerinin tümü için bir sefere mahsus olarak alınır. Bununla beraber saklanan her yıl için yıl tamamlandığında cüzzi bir saklama bedeli mevcuttur ve bu bedel yıllara göre herhangi bir artış göstermez. Buna ek olarak Yaşam Bankası olarak sıklıkla düzenlediğimiz kampanyalarla ailelere uygun fiyatlı hizmet sunmayı hedefliyoruz.  

Aslında alternatif tedavi seçenekleri incelendiğinde kordon kanı saklamak ve tedavide ihtiyaç duyulduğunda kullanmak son derece maliyet etkin bir yöntemdir. Bir insanın hayatı boyunca kök hücreye ihtiyacı olma olasılığı %1'dir. Bununla birlikte kök hücreye ihtiyacınız olduğunda karşınıza çok ciddi rakamlar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca donör bulma güçlüğü de en büyük sorunu oluşturuyor. Örnek vermek gerekirse, 2016'nın ilk çeyreğinde şu anda ülkemizde hali hazırda nakile ihtiyacı olan ve uygun donör bulunamayan 500'ün üzerinde vaka bulumaktadır. Kordon kanı ve dokusunun saklanması ile tüm bu süreçlerin önüne geçilir.

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için merkezimizi arayabilir, www.kordonkanibankasi.com linkindeki web sitemize başvurabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat