Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç Burcu 2017 Yorumları

Yengeç burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,340
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2017 yılının ilk çeyreği ilişki ve evlilik, ortaklı alanlarınız, duygusal konular ve her türlü ikili ilişkiniz adına önemli gelişmeler yaşanabilir. Şubat ayında gerçekleşecek Ay tutulması ile 2017'nin ilk döngüsünde kişisel konularınız öne çıkıyor. Bu sene genel olarak kendinizi fark etmeniz, isteklerinizi hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeniz, sizi zorlayan veya sırf sorumluluk duyduğunuz için yaptığını, yönettiğiniz konuları ve bir anlamda yüklerinizi hafifletme sürecinden geçeceksiniz. İlişkiler adına önemli kararlar gelirken, kendi yönünüzü bulma isteği yılın ilk döneminde sizin için vurgulu olacak. 

Maddi konularda bir süredir istediğiniz hedeflediğiniz konularda daha somut ve önemli adımlar atma ve arzularınızı gerçekleştirmeye dönük olma 2017 yılı adına maddi konularda sizi yönlendiren etkenler içinde olacaktır. İşiniz veya kariyeriniz kadar bu alanlardaki hedeflerinizi maddi beklentilerinizle de örtüştürme isteğiniz artıyor. Parasal konularda gerçekçi olma eğilimindesiniz. 

Sizi duygusal olarak tatmin eden ama kazanç elde edemediğiniz alanlar veya işlerden ayrılma, kopma eğiliminiz yüksek. Bu durum ilişkiler açısından da daha ayakları yere basan bir bakış açısına geçmenizi sağlayabilir. Sadece duygusal tatmin duyduğunuz için bu sene bir ilişkiyi veya arkadaşlığı devam ettirmeme etkiniz hayli yüksek. İş veya duygusal konularda elinizde ne var, bir ilişkinin veya işin içinde neredesiniz; fazlasıyla ölçümleme ve karar verme yılı olarak 2017 sizin adınıza dikkat çekici olacak. 

Bu sene sizin için isteklerinizle, elinizde olanları ölçme ve değerlendirme yılı diyebilirim. Eylül'le birlikte gelen döngüde ise  aile ve ev alanlarınız hareketlenirken, yeni bir eve geçme veya taşınma planınız varsa, koşullar daha çok sonbaharla birlikte oturacak. 

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler, 2017 yılının size sevdiklerinizle huzur ve barış içinde arzularınızı getirmesini dilerim. 

Yengeç burcunun 2017 yılında aşk hayatı

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar,

Yılın ilk çeyreği, bilhassa Şubat ve Mart ayları ilişkileriniz, duygusal alanlar, evlilik veya eşinizle alakalı konularda önemli değişimlere, yeni kararlara geçiş yapmanız söz konusu. Aile kurmak, bir ailenin içinde bulunma isteğiniz bu yılın sonbaharıyla artacak olsa da, yılın ana planı kişisel göstergeleriniz ve arzularınız üzerine de fazlasıyla odaklanacağınıza işaret etmekte. Bağlandığınız biri veya eşiniz, partneriniz için yapmadığınız, durdurduğunuz bir konuda adım atmaya, kendi beklentilerinizle birlikteliğinize olan sorumluluklarınızı dengelemeye çalışacaksınız. 

Çocuklar veya eviniz, ailenizle, ebeveynlerinizle ilgili sorumluluklardan ve yüklerden hafifleyerek daha çok kişisel alanlarınıza da önem verme arzunuz yükseliyor. Bu durum çevreniz adına sizde görmeye alışık olmadıkları bir yenilenme olduğu için etrafınız ve yakın çevrenizle ilişkilerinizde dengeler değişebilir. Şubat, Mart ve Ağustos, Eylül döngülerinde tutulmalarında tetiklemesiyle yenilenme ve duygusal alanlarda önemli kararlar alma süreçlerinden geçebilirsiniz. 

İlişkiler adına yaz ayları özellikle bekar Yengeçler için ilginç kararlar ve adımlar getirebilir. 14 Temmuz ile 30 Ağustos arasında Mars'ın burcunuzla yapacağı etkileşim sizi cesur adımlara, ani tartışma ve kararlara sürükleyebilir. Bu aralıkta atacağınız adımların sonuçlarını özelikle Eylül ayında almanız söz konusu. Eylül ayında burcunuzda yerleşecek Venüs ile daha çekici ve flörtlere dönük olabilirsiniz. Özellikle bekar Yengeç burçları bu sene Eylül ayında karşı cinsin ilgisini yoğun şekilde çekecek. 

2017 yılında yakın çevrenizde bulunan ama daha önce fark etmediğiniz kişilerden ilgi görmeniz, arkadaş çevrenizin genişlemesi, yeni bir çevre veya gruba dahil olarak farklı insanlarla tanışma etkileriniz yüksek. Özellikle Eylül'den itibaren yabancılar, farklı kültürden gelen kişilerle temaslarınız, görüşmeleriniz artabilir. Bu süreçte bilhassa yılın ikinci yarısı arkadaşlarınız vasıtasıyla tanıştığınız yeni insanlarla görüşme, flört veya ilişki yaşama söz konusu. Kısacası ilişkiler adına radikal ve keskin kararlar alabilir, daha önce denemediğiniz, yapmadığınız şeyleri daha cesur şekilde hayatınıza alabilirsiniz. 

Sevgili Yengeç burcu, 2017 yılının size sevgi ve huzur ile gelmesini dilerim. 

Yengeç burcunun 2017'de para ve kariyeri

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar,

2017 yılı Yengeç burçlarına kariyer ve mesleki alanlarda yeni hedefler, sorumluluklar ve yoğun bir tempo ile geliyor. İş alanlarınıza 26 Şubat'tan itibaren dokunmaya başlayacak olan Satürn ile bu yıl özellikle Şubat ile Haziran arası çok çalışma, sorumluluk alma ve bir çok önemli iş deneyimi elde ederken, yılın ilk yarısı ancak çalışarak başarılı olma söz konusu olacak. 

Bir süredir devam eden meslek değiştirme, yeni bir alana geçme, kendinizi farklı ama sevdiğiniz istediğiniz bir alanda yeniden yapılandırma isteğiniz varsa, bu yılın özellikle ilk yarısı koşullar sizi bu hayalinizi gerçekleştirmeye adeta mecbur edebilir. Öncelikle yılın ilk iki ayını iş ve kariyer konularında dikkatli geçirmelisiniz. Satürn Ocak ve Şubat aylarında meslek alanlarınızda sizi oldukça zorlayabilir. Ani bir kararla işten ayrılma, değişen bir mevki veya durumu kabul etmeme söz konusu. Diğer yandan bu süreçte alacağınız bir terfi veya yükselme bilin ki çok çalışma ve ekstra yükler ve sorumluluklar da getirecek. 

2017 yılı bilhassa ilk yarısında ama genel etkiler içinde iş yükleriniz artabilir, sizin hevesli olmadığınız sorumlulukları fazladan size yükleyebilirler. Bu durumda öğrendikleriniz ve tecrübe ettiğiniz konular belki de bir ömür boyu işinize yarayacak olsa da yılın ilk 6 aylık döngüsünde mesleki konularda yeni sürece adapte olmanız kolay olmayacaktır. Kariyer ve iş alanlarınızda mücadele ve sık karşınıza çıkabilecek sorunlarla fazlasıyla uğraşmanız gerekeceği için özel hayatınız ve kişisel alanlarınızla iş dengelerinizi bu sene iyi ayarlamanız ve planlı olmanız hayli önemli. 

Venüs, 4 Mart ile 14 Nisan arasında geri harekette kalacak. Bu süreci maddi konularda riskli yatırımlar yapmadan, pahalı alımlardan uzak durarak geçirmek yerinde olacaktır. Ev ve araba gibi yüksek miktarlar içeren alım ve satımları Venüs gerileme dönemine denk getirmemeye gayret edin. Bu yıl ki Merkür gerilemeleri içinde 13 Ağustos- 5 Eylül arasında gerçekleşecek olan retro sizin para alanlarınızda oluşacak. Bu tarih aralığında parasal işlerinize, kredi ve benzeri bankacılık konularına dikkat etmeniz ve mümkünse finansal konularda önemli yatırım ve işleri Ağustos Merkür retrosuna denk getirmemeniz yerinde olacaktır. 

2017 Eylül'den itibaren burç değiştirecek Jüpiter kariyer ve iş alanlarınızı rahatlatacak. Ancak bu sürece kadar sakin olmalı ve fevri ve agresif kararlar vermeden önce iki kere düşünmelisiniz. Gayrimenkul sektörü, emlak alanları, inşaat sektörü ve yan alanlarıyla ilgili işleriniz varsa, yılın ilk yarısı birçok sıkıntıyla uğraşmanız gerekebilir ama sonbaharla birlikte gelişim gösterecek ve kazanç sağlayacak projeler içinde olabileceksiniz. 

Bolluk ve bereket içinde bir sene geçirmenizi dilerim. Sevgilerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat