Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay Burcu 2017 Yorumları

Yay burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,717
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

Hint Astrolojisine göre yükselen burcunuza Şubat başı itibariyle yerleşecek Satürn, bu yıl Haziran ayına kadar özellikle yükselen burcu Yay olanlar için atlatmanız gereken zorluklara işaret etmekte. Özellikle Ocak ve Şubat aylarında aile ve ev alanlarınızda, ebeveynlerinizle ilgili konularda ani gelişmeler yaşayabilir, beklemediğiniz şekilde ev veya yaşam alanınızla ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Yılın ilk döngüsünü Ocak ile Mart arasını sakin ve kontrollü geçirmeye çalışmanız önemli olacak. Diğer yandan uzun süredir satamadığınız, elden çıkaramadığınız bir malınız, gayrimenkulunüzle ilgili yılın ilk yarısı sürpriz bir gelişme yaşanabilir. 

Bu yılın ilk yarısı gerek dünyevi konular, gerekse aşk ve ilişkiler açısından hareketli bir süreciniz söz konusu. Taşınmalar, ani gelişmeler nedeniyle özellikle ev alanlarınızda değişim kararları, mesleki konularda birden gelen iş teklifleri, ilişkilerinizde kararsızlıklar söz konusu. 

Duygusal olarak yılın ilk üç ayı sakin ve esnek olmak, iş, kariyer veya evinizle ilgili durumları planlı ve stratejik yönetmeye gayret etmek önemli olacak. Sağlığınıza da özellikle Şubat ile Haziran arasındaki döngüde dikkat etmeye çalışmanız yerinde olacaktır. 

Bu yıl Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşecek tutulmalar, yakın çevreniz, aileniz, kardeşler gibi alanlarda yeni gelişmeler ve sizin onlarla olan ilişkilerinizde gelişmeler verecek. Diğer yandan yurtdışı, eğitim alanları, kariyeriniz adına vereceğiniz yeni kararlarla ilgili dönüşümden geçmenizi, yurtdışı planlarınızı veya uzak bir yerde yaşama, taşınma durumunuzu gündeme getirebilir. 

Şubat başıyla birlikte yükseleniniz üzerine geçecek olan Satürn sizi bu yıl bilhassa Şubat ile Haziran arasında kişisel konularda yeni sorumluluklar almaya yöneltecek. Maddi sorumluluklarınız yeniden belirlenmesi, yakın çevrenizle daha fazla ilgilenmek durumunda kalmanız, girişimlerinizin sonucu uğraşmanız gereken alanların artması gibi birçok konuyla birden uğraşmanız gerekecek.

Yılın ilk altı ayı daha fazla çalışmanız, elde edeceklerinizi uğraşarak almanız söz konusu ki sağlığınıza ve kişisel alanlarınıza da bu süreçte önem vermeniz doğru olacaktır.

Haziran ile Kasım arasında yükseleniniz üzerinden çıkacak olan Satürn, sizi Kasım'a kadar tekrar rahatlatsa da, Kasım ayından itibaren 2 yıla yakın sürecek yeni bir döngü içine gireceksiniz. 

Sevgili Yay burcu, yeni yılın size bolluk, bereket, sevgi ve sağlıkla gelmesini dilerim. Sevgilerimle...

Yay burcunun 2017 yılında aşk hayatı

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Yılın ilk yarısı Şubat ve Mart ayları ilişkiler ve aşk adına hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle Şubat ayı boyunca alacağınız etkiler, bir ilişkiniz, devam eden birlikteliğinizle ilgili sizi yeni bir yol ayrımına getirebilir. Yılın ilk yarısı duygusal alanlarda hassas olmakla birlikte, Şubat ayı ilişkilerde sert kararlar alma eğiliminizin yüksek olacağına işaret etmekte. 

9 Nisan ile 3 Mayıs arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi duygusal alanlarınızda sizi hassas kılacak. Bu süreçte eski bir ilişki tekrar hayatınızda vurgu yapabilirken, yeni bir ilişkiye başlamak için de yılın bu aralığı çok destekli değil. Devam eden beraberlikleriniz adına iletişimde dikkatli olmak önemli olacak. 9 Nisan ile 3 Mayıs arasında duygusal olarak kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Bu gelgitler partnerinizle iletişimde çok dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. 

Bu yıl ilişkilerle ilgili 5 Mayıs'a kadar olan dilimde duygularınızı analiz etmekte zorlanma, ne yöne gideceğinize karar verememe veya partnerinizden beklemediğiniz tepkiler görmeniz söz konusu. İlişkiler adına Mayıs'a kadar dönemi iyi organize etmek veya sakin olmaya çalışmak faydalı olacaktır. 

Haziran ayında aşk alanınıza geçecek olan Venüs ile duygusal konularda daha atak olacak, kararsızlıklarınızdan kurtulacaksınız. Haziran ayı bu yıl ilişkiler adına desteklisiniz. 

Ağustos ayında karşı burcunuza geçecek olan Venüs, bekar Yaylar, bilhassa yükselen burcu Yay olanlar için evlilik, nişan veya evlilik için atılacak bir adımı destekliyor. İkili ilişkileriniz adına bu yıl Ağustos sizin için verimli bir ay olarak öne çıkmakta. 

2017?de ilişki ve aşk alanlarınızın aktif olduğu diğer bir ay Kasım olarak dikkat çekmekte. Sosyal alanlarınız bu süreçte hareketlenirken, bekarsanız arkadaşlar vasıtasıyla tanışacağınız biri duygusal olarak etkilenmenizi veya bir ilişki yaşamanıza neden olabilir. 

Sevgili Yay burcu, 2017 yılının size mutluluk, aşk ve güzellikle getirmesini dilerim. Sevgilerimle...

Yay burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Yılın ilk yarısı maddi konular ve kariyeriniz açısından yoğun bir tempoda olacağınıza işaret ederken, bir taraftan da sorumluluklarınız artabilir, daha fazla çalışmanızı gerektiren bir duruma geçmeniz söz konusu. Bu durum iş yükünüzü ağırlaştıracak bir terfi olarak da gelebileceği gibi, sorumlulukları daha fazla olan bir iş teklifi olarak da kendini gösterebilir. Her durumda yılın ilk yarısı iş temponuz artacak durmakta.

4 Mart ile 15 Nisan arasında etkili olacak Venüs gerilemesi, parasal gelirleriniz, maddi beklentileriniz adına bu aralıkta dikkatli olmanızı, gelir gider dengenizi iyi ayarlamanız gerektiğini gösteriyor. Mart ayı süresince ve 15 Nisan'a kadar olan aralıkta eski bir iş görüşmesi, bir biçimde sonuçlanmamış bir iş teklifi yeniden aktive olabilir. Eskiden başlayan ve tamamlanmayan iş alanları ve parasal konular hayatınızda tekrar yüzeye çıkacaktır. Venüs gerilemesi dönemi yepyeni bir iş veya konuya başlamak adına uygun olmasa da eski iş ve mesleki konuların yeniden revize olup tamamlanması açısından size yararlı çalışacak. 

Gayrimenkul, emlak, ev dekorasyonu veya evle ilgili yürüttüğünüz bir işiniz mesleğiniz varsa Venüs gerilemesi döngüsü olan 4 Mart ile 15 Nisan arasında riskli adımlar atmamak doğru olacaktır. 15 Nisan'dan sonra hızlanacak gayrimenkul alanları özellikle bu konularda çalışan Yay burçları için bekleyen ve ilerlemeyen konuları hızlı şekilde çözmenizi sağlayacak. 

Mesleki konular adına sizin için diğer olumlu bir döngü de Temmuz ayından görünmekte. Temmuz ayı iş alanlarınızda bir çok konuda çözüm üretmeniz ve çevrenizden destek almanız, hatta beklemediğiniz yerlerden gelebilecek fırsatlar adına güzel geçecektir. 

Ortaklı işleriniz, ortaklarla yürüttüğünüz ticari adımlarınız varsa veya ortaklaşa bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyorsanız, bilhassa yurtdışı destekli konularda Ağustos ayı bu alanınızı rahatlatacak Venüs döngüsü sizi destekleyecektir.

Bu yıl iş konularında yaz aylarından itibaren Kasım ayına kadar hızlı gelişmeler yaşanabilir. Kasım ayından itibarense sorumluluklar artarken, kariyeriniz açısından 2 yıl sürecek sizi çok çalıştıracak yeni bir süreciniz de başlamış olacak.
Sevgili Yay burcu 2017 yılının size bolluk ve bereket içinde gelmesini dilerim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat