Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şubat 2016 Aylık Burç Yorumları

Koç burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

10,387
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... 2016 Şubat ayında aylık burç yorumlarını öğrenmek için videolarımızı izleyin.

Çok hareketli bir Ocak ayı bitti. Şubat ayı nispeten biraz daha rahat. Özellikle Ocak ayında Merkür retrosunun devam ettiği süreç boyunca maddi konularda çok hareketlilik vardı. Şubat'ın ilk haftasında parasal konularda biraz daha stres söz konusu olabilir. Ocak ayı boyunca Merkür retrodaydı ve çok zorlu açıları vardı. Enerjinizi etkin kullanamadınız, kendinizi yorgun hisettiniz, bazı sağlık problemleri ile ilgilenmek zoruda kaldınız ve belki de bunlarla ilgili bazı masraflarla uğraştınız. 

Şubat ayı biraz daha sakin diyebiliriz. Şubat ayı Ocak ayına nazaran çok zor enerjiler içinde değil. Ocak çok daha zor bir aydı. Mart'ta ise önemli tutulmalar var. Para ile ilgili konular Mart'ta çok önemli olacak. Ancak yine de özellikle Şubat ayının ilk haftasında Merkür Oğlak burcunda ve Plüton'la yakın. Dolayısıyla ilk haftaya dikkat etmeniz gerekiyor. 8 Şubat'ta Kova burcunda bir yeni ay olacak. 14 Şubat'ta Merkür'ün, 17 Şubat'ta Venüs'ün Kova burcuna geçişi var. 

Şubat ayında neler olduğunu öğrenmek için Astrolog Berna Atay ile hazırladığımız Şubat 2016 aylık burç yorumlarımızı izleyebilirsiniz. 

Koç burcu: Ocak 2016 çok hareketli geçti. Bu, Koç burcu için de aynı şekilde oldu. Haritanızın en tepe noktasında Merkür retrosu bulunuyordu. İş temponuz da artmıştı. Şubat ayında, özellikle Şubat'ın ilk haftası bu tempo devam edecek. Venüs 17 Şubat'a kadar kariyer alanınızda ilerleyecek. Özellikle ilk haftasında yoğun olacaksınız ancak bunun avantajlarını da göreceksiniz. Bir şeyler için çok çalıştınız, yoruldunuz ancak artık bazı şeyleri hayata geçirme, düzene oturtma imkanı bulacaksınız. Bu dönemde işleri yoluna koymak adına üstlerinizden de destek alacaksınız. Koç burçları için kariyer alanınca şanslı bir dönem başlıyor diyebiliriz.

Boğa burcu: Çok hareketli bir Ocak ayı bitti. Şubat nispeten biraz daha rahat. Özellikle Ocak ayında Merkür retrosu devam ettiği süreç boyunca maddi konularda çok hareketlilik vardı. Şubat'ın ilk haftasında parasal konularda biraz daha stres söz konusu olabilir. Harcamalarınız daha çok seyahat, eğitim konularına olacak. Kendinizi kariyere hazırlıyorsunuz. Güneş ayın 19'una kadar Kova burcunda ilerliyor ve 8 Şubat'ta da yeni ay olacak. Yeni ay, yenilik, yeni başlangıçlar getirir. Genel olarak hedefler biraz daha netleşecek. Kariyerinizde bir terfi durumu ve iş görüşmelerinde bir hareketlilik olabilir. Venüs ayın 17'sine kadar haritanızın seyahatler alanında ilerliyor. Seyahatlere, eğitim-öğretime maddi kaynaklar yaratacaksınız. 

İkizler burcu: Çok hareketli bir Ocak yaşadınız. Yönetici gezegeniniz Merkür retrodaydı ve çok zorlu açıları vardı. Enerjinizi etkin kullanamadınız, kendinizi yorgun hisettiniz, bazı sağlık problemleri ile ilgilenmek zoruda kaldınız ve bunlarla ilgili bazı masraflarla uğraştınız. Özellikle Şubat ayının ilk haftasında Merkür Oğlak burcunda ve Plüton'la yakın. Dolayısıyla ilk haftaya dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle zihinsel olarak bir şeyleri fazlasıyla kafanıza takmamaya özen gösterin, olayın akışında olmaya gayret edin. Enerji Şubat ayında biraz daha rahatlayacak.

Yengeç burcu: Öncelikle çok zor bir aydı Ocak ve bitti. Şubat ayı biraz daha sakin diyebiliriz. Fakat karşıt burcunuzda Merkür, Venüs seyahatine devam etmekte. İlişkileriniz adına son derece önemliydi Ocak. Şubat'ta da son derece önemli olmaya devam edecek. Özellikle hayatınızda biri vasa, evliyseniz onun hayatında da yenilikler, değişimler birtakım döngüler gerçekleşmiş ve siz de bunlara şahitlik etmiş olabilirsiniz. Şubat ilk haftada ilişki ile ilgili önemli konularda biraz daha dengedesiniz, önünüzü görüyorsunuz. İlişkiler adına bir karışıklık oldu Ocak'ta, Şubat daha iyi karar verebildiğiniz, önünüzü gördüğünüz bir ay olacak.

Aslan burcu: Temponuzda son derece hareketlilik vardı. Özellikle rutininizde değişimler, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar vardı. Bunlarla ilgili yenilikler adına Ocak çok dikkat çekmişti. Şubat'ta bu etkiler biraz daha devam ediyor. Özellikle ilk hafta günlük rutininize, birlikte iş yaptığınız insanlara, onların beklentilerine denge yaratmaya dikkat etmelisiniz. Venüs bu alanda Oğlak burcunda ve destek getirdi sizlere. Çalışma koşullarında biraz daha rahatladınız. Belki size bir takım avantajlar getirecek insanlar girdi hayatınıza, işlerinizi paslaştınız. Güneş, Şubat ayında karşıt burcunuzda ilerliyor. Dolayısıyla ilişkileriniz adına önemli bir enerji var. Ayın 19'una kadar karşıt burcunuzda ve 8 Şubat'ta da bir yeni ay bekliyor Kova burcunda. Kova burcundaki yeni ay bir anlaşma, bir imza, bir sözleşme; belki bir yer değiştirme, taşınma ya da imzalar son derece önemli olacak. 

Başak burcu: Merkür yönetici gezegeniniz ve bütün Ocak ayında 3 hafta boyunca retrosunu gerçekleştirdi. Çok zorlu bir enerji vardı gökyüzünde. Bundan siz de çok yoğun bir şekilde etkilenmiş olabilirsiniz. Biraz kafanız karıştı, yön duygunuzu belki yitirdiniz, hedefleriniz konusunda biraz şaşırdınız, yaşam motivasyonunuzu artırmak adına biraz da düşündünüz. Mars Şubat'ta retrosunu bitirdiği için hem bedensel hem zihinsel olarak rahatlamış olacaksınız. Öncelikle Venüs aşk hayatınızdan geçiş yapıyor 17'sine kadar. Merkür de 14 Şubat'a kadar bu alanda ve bu alanda bir de Plüton var. Kalbi boş olanlar bir anda aşık olabilir. Eğer hayatınızda bir ilişkiniz varsa son derece önem kazanacak. Motivasyonunuzu birlikte nasıl geliştireceğiniz ya da hayatınızdan nasıl keyif alacağınız gibi konuları sorgulayacaksınız.

Terazi burcu: Terazi burcu için tüm diğer burçlarda olduğu gibi zor bir Ocak ayıydı. Yuvada ciddi bir hareketlilik vardı. Şubat ayında yuva alanındaki hareketlilik hali hazırda devam ediyor. Çünkü her ne kadar Güneş buradan ayrılsa da Merkür ve Venüs hâlâ yuvada. Fakat Ocak ayındaki baskı yok. Dinlenme, alışma, toparlama döneminde olduğunuzu söyleyebiliriz. Merkür haritanızda iç dünyanızı anlatıyor. Bir diğer yandan da uzaklarla ilişkili. Uzak akrabalarla ilişkileri, aynı zamanda seyahatlerinizi yönetiyor. Bu anlamda bu tür alanlarda gelişmeler olabilir. Bu alanlardaki hareketlilik ayın ilk haftalarda dikkat çekiyor. 

Akrep burcu: Zor bir Ocak ayı geçirdiniz. Bir Merkür retrosu yaşadınız. Bu retro kazançlar, beklediğiniz gelirler adına etkiliydi. Bir diğer yandan iletişim ve kararlar adına da önemliydi. Şubat ayına girdiğimizde bu etkiler kendisini pozitif enerjilere bırakmaya başlayacak. Çünkü Merkür retrosu bitti. Şubat'ın ilk haftasından sonra da Merkür Plüton'dan uzaklaşmaya başlayacak ve zihinsel olarak rahatlama başlayacak. 

Yay burcu: Bu ay haritanızın 12. evinde, ruhsal alanınızda Mars'ın transiti var. Dolayısıyla biraz yorgun, bitkin, motivasyonsuz hissedebilirsiniz. Şubat ayında kendinize çok dikkat etmeli, sağlığınıza da önem vermelisiniz. Mart'ta enerjiniz geri dönecek. Bu nedenle kendinizi çok üzmeyin.  Ocak ayında Merkür retrosu var. Nihayet bitti. Retrosunu parasal kaynaklarınız alanında yaptı ve harcamalarınız biraz arttı. Merkür'ün retrosu maddi beklentilerinizi arttırdı. Bu arada belki de eskiden gelen birtakım borçları ortaya çıkardı. Kaynak artırmak adına bazı girişimlerde bulunduysanız bundan randıman alamamış olma ihtimaliniz var.

Oğlak burcu: Burcunuzda hali hazırda gezegenler hareketli. Venüs ve Merkür burcunuzda ilerliyor. Ocak ayında da burcunuzda bir Merkür retrosu oldu. Kendinizi yorgun hissetmiş, bazı şeylerden vazgeçmiş olabilirsiniz bu dönemde. Kendinizi bazı şeylerden geri çekmiş olabilirsiniz. Şubat ayında buradaki enerjiler pozitif hale gelecek. Biraz daha keyifli konularla ilgileneceksiniz. Çünkü Güneş Şubat ayında Kova burcuna geçiyor ve bu parasal konularda bazı avantajlar sağlıyor. Burcunuzda ilerleyen Merkür ve Plüton yakınlaşması da Şubat'ın ilk haftasından sonra açılacak ve rahatlayacak. Daha tutkulu, daha hırslı olacak, enerjinizi geri kazanacaksınız. 

Kova burcu: Güneş burcunuzda. Doğum günü ayınızdasınız. Bu nedenle tüm Kovaların doğum gününü kutlarım. Mutlu yıllar. 8 Şubat'ta burcunuzda bir yeni ay olacak. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar, kendinizi daha ön plana çıkarma isteği gibi enerjileri içinde barındırıyor. Bunu keyifli hale getirmek için bu enerjileri doğru kullanmalı, enerjilerin farkında olmalısınız. Kariyer alanınız bu dönemde çok dikkat çekici. Enerjiniz özellikle iş hayatınıza aktarılmış durumda. Birtakım hedefleriniz var ve bunları yetiştirmek istiyorsunuz. Üstleriniz tarafından sıkıştırılıyor olabilirsiniz. Biraz daha rekabete çekiliyor olabilirsiniz. Bir diğer yandan Merkür ve Venüs'ün geçiş yaptığı alana baktığımızda, Ocak'taki Merkür retrosunu da hesaba katarsak, Venüs ve Merkür'ün Oğlak'ta olması nedeniyle, vaktiyle kendi içinizde aldığınız kararlar neticesinde bekleme sürecine gireceksiniz. 

Balık burcu: Oğlak burcunda retro yapan ve Ocak ayı boyunca etkisini fazlası ile hissettiren ve Balıklarda yuvayı yöneten Merkür'ün retrosu bitti. Şubat'ta nispeten daha rahatsınız ancak arkadaşlarınız, dostlarınız, hayattan beklentileriniz, kazanç artırma hedefleriniz anlamında biraz geriye sarmış durumdasınız. İlişkilerinizi gözden geçirdiniz, ev ile ilgili konular önem kazandı. Şubat'ta Merkür artık Plüton'dan özellikle ilk haftadan sonra uzaklaşıyor. Bu da burcunuzu olumlu yönde etkileyecek. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat