Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seks Hakkında Sık Sorulanlar

Oral seks cinsel sapkınlık olarak değerlendirilebilir mi?

47,609
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Sekste ısrar olmamalıdır. Sekste zorlama ve kişiden bir şeyin mutlaka yapılmasını beklemek normal değildir. Sekste iki kişinin isteği önemlidir. Pek çok pozisyon tabii ki denenebilir. Her pozisyon her kişiye uygun olmayabilir. Kişinin orgazm olmasını sağlayacak pozisyonlar farklıdır. Orgazmın kolay olabilmesi için değişik seks pozisyonları denenebilir fakat zorlama olmamalıdır. Doğru pozisyon deneme yanılma yöntemi ile bulunabilir. Eğer partneriniz bunu size önerdiyse deneyin. Eğer pozisyon hoşunuza gitmediyse bir daha yapmamak elbette elinizdedir. 

Oral seks cinsel sapkınlık olarak değerlendirmez. Cinsel sapkınlık olması için 3 ana kural vardır. Oral seksin cinsel sapkınlık olması için erkeğe, kadına ve topluma zarar gelmesi gerekir. Eğer birinden birine gelirse bu cinsel sapkınlık adını alır. Oral sekste eğer partner bunu kabul ediyorsa kişi de bunu yaptırmak istiyorsa bir cinsel sapkınlık ortada yoktur. Bu ve benzeri konular videolarda, hemen izleyin!

Seks pozisyonları
Erkeğin çok fazla uyarılarak erken boşalmasına neden olan ya da erkeğin boşalma süresini kısaltan seks pozisyonları vardır. Bunların başında klasik, erkeğin üstte olduğu seks pozisyonu ya da misyoner pozisyonu gelir. Bu pozisyonda erkek fazla uyarıldığı için daha kısa sürede boşalır. Sekste ısrar olmamalıdır. Sekste zorlama ve kişiden bir şeyin mutlaka yapılmasını beklemek normal değildir. Sekste iki kişinin isteği önemlidir. Pek çok pozisyon tabii ki denenebilir. Her pozisyon her kişiye uygun olmayabilir. Kişinin orgazm olmasını sağlayacak pozisyonlar farklıdır. Orgazmın kolay olabilmesi için değişik seks pozisyonları denenebilir fakat zorlama olmamalıdır. Doğru seks pozisyonu deneme yanılma yöntemi ile bulunabilir. Eğer partneriniz bunu size önerdiyse deneyin. 

Seks hakkında
Sekste ısrar olmamalıdır. Sekste iki tarafın da mutlaka isteği olmalıdır. Eğer karşı tarafta partner bunu mutlaka yapmak istiyorsa eğer diğer partnerin de herhangi bir sağlık sorunu yoksa kişiyi mutlu etme açısından bu tür bir cinsellik elbette yaşanabilir. Önemli olan keyif almaktır. Kişiyi kırmamak gerekir. Halk arasında baş ağrısı diye tabir edilen cinselliği bloklama halini de çok dile getirmemek gerekir. Cinsellik iki kişi arasında yaşanır. Her bir kişi de bazen sevişmek istemeyebilir. Sürekli olmamak kaydıyla toleranslı olmak ve kişinin beklentilerini karşılamak önemlidir. Aile olmak veya ilişki sahibi olmak da böyle bir şeydir. Zorla olmamak kaydıyla kişilerin birbirlerinin isteklerine uyum sağlaması sağlıklı ve keyifli bir cinsel hayat için de son derece önemlidir. Sekste zorlama ve kişiden bir şeyin mutlaka yapılmasını beklemek normal değildir. Sekste iki kişinin isteği önemlidir. Pek çok pozisyon tabii ki denenebilir. Her pozisyon her kişiye uygun olmayabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat