Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Salatalık Çayı

Salatalık çayı nedir?

3,622
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Salatalık çayı içerdiği bol sıvı, vitamin ve mineraller sayesinde vücut için oldukça faydalı bir içecek. Salatalık çayının içerisinde kabuklu limon ve taze zencefil de var. Salatalık çayı, adında çay olmasına rağmen sıcak suda demlenerek yapılmıyor. Salatalık çayı kabuğu ile doğranmış salatalık, yine kabuğu ile doğranmış limon ve ince taze zencefil dilimlerinin soğuk suda bir gece bekletilmesi ile elde ediliyor. 


Elde edilen salatalık çayı sabah ve akşamları ikişer bardak olarak tüketiliyor. Salatalık çayı tek başına zayıflatıcı bir etkiye sahip değil ancak diyet yapanlara tavsiye ediliyor. Çünkü içeriğindeki zencefil sayesinde metabolizmayı hızlandırıyor. Limon ve salatalık sayesinde de tokluk hissi yaratıyor ve diyet yapanların sıkça yaşadığı kabızlık sorununu önlüyor. 

Salatalık çayını evinizde her zaman bulunan malzemeleri kullanarak kolayca yapabilir ve rahatlıkla tüketebilirsiniz. İçinde kimyasal hiçbir madde olmayan salatalık çayı cilt güzelliği için de son derece faydalı.

Salatalık çayının faydaları hakkında bilgi edinmek için videoları izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat