Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji - Bölüm 21

Yeni Peugeot 308 özellikleri nelerdir?

5,985
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Gazeteci ve Yazar

Keyifli teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirmi birinci bölümü sizlerle. Programımızın bu bölümünde de teknoloji harikası ürünleri incelemeye ve sizler için detaylı bilgiler vermeye devam ediyoruz. Programın ilk konuğu Peugeot 308. Peugeot geçen yılın otomobili unvanını fazlasıyla hakeden bir araba. İlk önce tasarımı ile bizleri etkiliyor. Yuvarlak hatları ve zengin duruşu ile son derece etkileyici. Yılın arabası ödülünü alan Peugeot 308, 1.6 HDI 115 beygirlik versiyonu ile bu videoda sizlerle. Arabamızda 1.6 litre hacimli 115 beygir güç çıkışı olan e-HDi turbo dizel ünite ile 6 ileri manuel şanzıman bulunurken Allure donanım seviyesine ek olarak birçok opsiyonel ekipman mevcut. 

Programın ikinci konuğu General Mobile 4G Android One henüz piyasaya çıkmış bir telefon modeli. Model, Google tarafından özel bir toplantı ile tanıtıldı ve Avrupa'da ilk olarak piyasaya çıktığı ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. Android One doğrudan Google'ın geliştirdiği ve onun güncelleyeceği bir proje. Bu ürünle Google son kullanıcıya daha iyi bir Android deneyimi sunmak istiyor. 

Popüler Teknoloji 21. bölümde 3. özel konuk ise çok özel bir çamaşır makinesi. Samsung Crystal Blue çamaşır makinesi içine çamaşırları attığınız anda çamaşırın ağırlığını ve özelliklerini algılayabiliyor. Ne kadar çamaşır deterjanı ve yumuşatıcının gerekli olduğuna, çamaşırı kaç devirde sıkacağına ve ne kadar devirde işlemi tamamlayacağına kendisi karar veriyor. Tam geniş kapı özelliğine sahip bir çamaşır makinesi olduğundan makineyi doldurmak ve boşaltmak çok kolay.

Pentax KS 2 fotoğraf makineleri içerisinde özellikleri ile özel bir yere sahip ve Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirmi birinci bölümünün de dördüncü konuğu. Bu fotoğraf makinesi tasarımı ile önce aynasız bir makine izlenimi veriyor fakat öyle değil. Bu makine tam teşeküllü bir DSLR makine. Siyah ve beyaz renkleri ile karşımıza çıkıyor, aynı zamanda dünyanın en küçük DSLR makinesi. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji - Bölüm 21'deki tüm ürünleri görmek için videolarımızı izleyin, Rahşan Gülşan'ın son kullanıcı gözü ile incelediği ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olma fırsatı bulun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat