Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji - Bölüm 20

Yeni Hyundai ix35 özellikleri nelerdir?

28,099
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Gazeteci ve Yazar

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirminci bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının yirminci bölümündeki konuklarından ilki daha önce birkaç modelini incelediğimiz Hyundai'den geliyor: Yeni Hyundai ix35. Son dönemde çok popüler ve insanların çok merak ettiği bir otomobil olan Yeni Hyundai ix35, özellikle başlangıç fiyatı ile insanların ulaşabileceği bir arazi aracı & şehir otomobili olma özelliğini taşıyor. İki çeker, modern şehirli arazi aracı diyebileceğimiz bu sınıf, talebin çok yüksek olduğu bir sınıf. Şu anda bu sınıfın yıldızı Nissan Qashqai ancak KIA da aynı otomobil üretiyor. Yeni Hyundai ix35, fiyatı ile, tasarımı ile göz dolduran, son günlerde insanların prestij arzusuna çalışan bir otomobil. Bu anlamda, bu sınıfta; iki çeker arazi görünümlü otomobiller arasında tercih edilebilir bir model. Detaylarını videomuzdan öğrenebilirsiniz. 

20. bölümün ikinci konuğu LG'den geliyor. Bu bölümde elimize son dönemin çok merak edilen telefonlarından biri var. LG G4 çok başarılı ve keyifli bir telefon. Daha önce incelediğimiz LG G3 de çok başarılı ve kişisel olarak çok beğendiğimiz bir telefondu. Şimdi elimizde olan telefon G3'ün yeni nesli. Çok daha iyi olmuş. G4'ün pek çok özelliği eskisine oranla çok daha iyi ama özellikle kamera bölümünde ciddi bir iyileşme söz konusu. 16 megapiksellik bir kamerası var. 1.8 diyaframı var ki, bu gerçekten süper bir rakam ve bize düşük ışıkta çok daha iyi fotoğraf çekebilme imkanı veriyor. Fotoğraf makinesi konusunda en heyecanlandıran kısmı ise artık bir cep telefonunun RAW, yani sıkıştırılmamış fotoğraf çekebiliyor olması. Bu, özellikle fotoğraf ile biraz daha profesyonel ilgilenen kişilerin dikkatini çekecektir. 

20. bölümün 3. ve 4. konukları sırasıyla Vestel Desibel K500 Bluetooth Kulaklık  ve Apple iPad Mini 2. Fiyat performans olarak bakacak olursak, Vestel Desibel K500 Bluetooth Kulaklık çok iyi bir kablosuz kulaklık seçeneği. Hem tasarımı, hem katlanabilir olması, hem yanından çıkan aksesuarların zenginliği ve ses kalitesi ile bence Vestel'in bu modeli hakikaten övgüyü hak eden bir model. Fiyatı, kesinlikle incelenmeye değer olduğunun işaretini veriyor. Apple'ın iPad Mini 2 ise, hali hazırdaki Apple severler için zaten baştan onay almış, ancak onu henüz tanımayanların da mutlaka göz atması gereken, tablet piyasasının en iyi temsilcilerinden biri. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji - Bölüm 20'deki tüm ürünleri görmek için videolarımızı izleyin, Rahşan Gülşan'ın son kullanıcı gözü ile incelediği ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olma fırsatı bulun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat