Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji - Bölüm 19

Yeni Hyundai i20'nin genel özellikleri nelerdir?

42,356
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Gazeteci ve Yazar

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin ondokuzuncu bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının ondokuzuncu bölümündeki konuklarından ilki daha önce i10 modelini incelediğimiz Hyundai'den geliyor. Yeni Hyundai i20, Hyundai'nin tasarım ve kullanıcı adına çok özen gösterdiği bir otomobil. Her çizgisinde, özelliğinde bunu görebiliyorsunuz. Arabanın içindeyken kendinizi kendi segmentinin üzerinde bir otomobilde gibi hissediyorsunuz. Hyundai i20'nin 1.2 litre, 84 beygir motorlu benzinli versiyonu ile tanışmak istiyorsanız mutlaka videomuzu izleyin. 

19. bölümün ikinci konuğu android piyasasının devlerinden olan Samsung'dan geliyor. Bu bölümde, Samsung'un Galaxy S6 modelini inceliyoruz. Samsung Galaxy S6, yakın zamanda incelediğimiz Samsung Galaxy S6 Edge'in yanlarında kavisleri olmayan, biraz daha uygun fiyatlı normal versiyonu. Aslında telefonlar neredeyse birbiri ile aynı. İki farklı tasarım ile aynı cihazın sunulması aslında daha önce görmeye alışkın olduğumuz bir şey değil. Çünkü cihazlar uzaktan birbirinden farklı görünseler de teknik özellikleri birbirinin aynısı. Samsung Galaxy S6 hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için videomuzu izleyebilirsiniz.

19. bölümün 3. ve 4. konukları sırasıyla Samsung 4K SUHD JS9500 Curved Led TV ve Türk Telekom tarafından sunulan Türk Telekom E4 modeli. Samsung'un JS9500 versiyonunu incelediğimiz ancak 50 binin üzerindeki fiyatı ile tabii ki 55 inç olanını tercih edeceğimiz bu ileri teknoloji TV, hem 4K teknolojisini barındırıyor, hem de curved olması sayesinde izleyene farklı bir deneyim sunuyor. Detayları videomuzdan öğrenebilirsiniz. Son ürünümüz ise Türk Telekom'un akıllı telefon piyasasına girdiği E4 modeli. Türk Telefon E4 ile ev telefonu ile cep telefonunu bir arada sunuyor. 

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji - Bölüm 19'daki tüm ürünleri görmek için videolarımızı izleyin, Rahşan Gülşan'ın son kullanıcı gözü ile incelediği ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olma fırsatı bulun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat