Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oyun Uzmanı - Bölüm 4: Ağustos 2015 Oyunları

Until Dawn nasıl bir oyun?

2,485
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Oyun Uzmanı Sunucusu

Oyun Uzmanı, Ağustos 2015'in en yeni ve en güzel konsol oyunlarını ve bilgisayar oyunlarını sizin için inceliyor. Oyun Uzmanı bu bölümde sırasıyla Until Down, Zombi, Everybody's Gone to Rapture, Gears of War Ultimate Edition, Submerged, One Piece: Pirate Warriors 3 oyunlarını tanıtıyor ve bu oyunların oynanışıyla ilgili bilgiler veriyor. 

Supermassive Games tarafından daha önce PS3 için duyurulan fakat çıkışını gerçekleştiremeyen korku ve macera oyunu Until Dawn bu ay PS4 platformuna özel olarak piyasaya sürülecek. Oyun klasik korku filmlerinden esinlenilerek azılı bir seri katilin tuzağına düşen gençlerin hayatta kalma mücadelesini işleyecek. 

Ubisoft tarafından daha önce Wii U platformuna özel olarak geliştirilen ZombiU bu kez isim değiştirerek PC, PS4, XBOX ONE için yeniden piyasaya sürülüyor. Zombi, isminden de anlaşılacağı gibi bulaşıcı bir hastalığa yakalanan insanların zombiye dönüştüğü ve Londra sokaklarını cehenneme çevirdiği bir ortamda insanların hayatta kalma mücadelesini konu alan bir aksiyon korku oyunu. 

Dear Esther'in geliştiricisi The Chinese Room ve başarılı oyun firması Santa Monica Studios'un birlikte geliştirdikleri Everybody's Gone to Rapture, PS4'e özel olarak bu ay çıkışını gerçekleştirecek. Birinci kişi bakış açısına sahip macera oyunu hikaye üzerine ağırlık verilmiş bir yapım. 

İlk olarak Xbox 360 ve PC için 2006 yılında çıkan ve büyük ses getiren Xbox platformunun en beğenilen oyunlarından Gears of War, Ultimate Edition sürümüyle XBOX ONE'a özel olarak bu ay oyun severlerle buluşacak. 

3. kişi bakış açısına sahip macera oyunu Submerged bu ay piyasaya çıkan dikkat çekici yapımlar arasında yer almayı başarıyor. Oyunda yaralı kardeşi için küçük bir balıkçı teknesi ile sular altında kalmış gizemli bir şehirde yardım arayan kız çocuğu Miku'yu kontrol ediyoruz. 

Animesever oyuncuların ilgiyle takip ettiği serinin yeni oyunu One Piece: Pirate Warriors 3, Play Station platformları ve PC için bu ay çıkışını yapacak. Oynanış yönünden seriye pek fazla yenilik getirmeyen yapım Dynasty Warriors'un yapımcısı Omega Force tarafından geliştirildi. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat