Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oyun Uzmanı - Bölüm 1

The Witcher 3: Wild Hunt nasıl bir oyun?

1,475
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Oyun Uzmanı Sunucusu

Oyun Uzmanı, Mayıs 2015'in en yeni ve en güzel konsol oyunlarını ve bilgisayar oyunlarını sizin için inceliyor. Oyun Uzmanı bu bölümde, Blitzkrieg 3, Magicka 2, Project Cars, The Witcher 3 Wild Hunt, Wolfenstein The Old Blood oyunlarını tanıtıyor ve bu oyunların oynanışıyla ilgili bilgiler veriyor. 


- Polonyalı başarılı oyun stüdyosu CD Project Red'in oyun dünyasına kazandırdığı sevilen serinin son oyunu The Witcher 3: Wild Hunt 19 Mayıs'ta çıkışını yapıyor. Serinin ilk açık dünyaya sahip oyunu olan yapım, dopdolu ve keşfedilmeyi bekleyen bir oyun alanı vaat ediyor.

- Slightly Mad Studios tarafından uzun süredir geliştirilen ve birçok kez ertelenen yarış oyunu Project Cars mayıs ayında çıkışını yapıyor. Daha önce Need for Speed: Shift'i geliştiren ekip bu kez görsellik ve sürüş dinamikleri yönünden iddialı bir yapım ile karşımıza çıkıyor. 

- Geçen yılın beğenilen yapımlarından Wolfenstein: The New Order'ın standalone ek paketi Wolfenstein: The Old Blood bu ay çıkışını yapıyor. Almanların 2. Dünya Savaşı'nı kazanmak üzere oldukları alternatif bir tarihte geçen yapım, önceki oyuna ihtiyaç olmadan tek başına oynanabilecek.

- Paradox Interactive'in dağıtımcılığını üstlendiği sevilen oyun Magicka yeni oyunu ile  oyuncuların beğenisine sunuluyor. Özellikle coop moduyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyun büyülerinizi kullanarak kötülüğün hüküm sürdüğü dünyayı savunmanızı bekliyor. 

- 2. Dünya Savaşı temalı gerçek zamanlı strateji oyunu Blitzkrieg 3 online alana odaklanmış bir yapım. Senaryo modu ise Almanya'nın, Polonya'yı işgal etmesiyle başlıyor ve 1945'te Sovyetlerin Berlin Çıkarması'na kadar devam ediyor.

En yeni bilgisayar oyunları, PlayStation oyunları, Xbox oyunları ve daha fazlası için Oyun Uzmanı'nın oyun incelemelerini ve oyun videolarını izleyin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat