Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nisan 2016 Aylık Burç Yorumları

Koç burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

14,811
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... 2016'nın Nisan ayında aylık burç yorumlarını öğrenmek için videolarımızı izleyin.

Mart ayı son derece hareketliydi. Ay sonuna doğru Balık burcunda Güneş tutulması ve Terazi burcunda da Ay tutulması yaşandı. Balık burcunda gezen Güneş, 5 Mart'ta Merkür'ün Balık burcuna gelişi ve 12 Mart'ta Venüs'ün Balık burcuna gelişiyle birlikte haritaların biraz gizli, içsel motivasyonla ilgili konularında hareketlilik ortaya çıktı.

Nisan ayında ise özellikle Mars ve Merkür'ün önemli retroları var. Merkür retrosuna hepimiz alışığız ancak Mars, 2 yılda bir retro yaptığından, bu retroda farklı enerjiler ortaya çıkabilir. Mars'ta gerçekleşen retrolar her zaman bir şeylerin yenileceğini, farklı kararlar alacağınızı veya hayatınızda önemli değişiklikler yapacağınıza işaret eder. Bu anlamda sizler de bu ay bu tür güzel yeniliklere hazır olun. 

Nisan ayında neler olduğunu öğrenmek için Astrolog Berna Atay ile hazırladığımız Nisan 2016 aylık burç yorumlarımızı izleyebilirsiniz. 

Koç burcu: Hareketli bir aydayız çünkü Nisan ayında iki gezegen retrosu olacak. İlki 16 Nisan'da başlayacak Yay burcunda gerçekleşecek Mars retrosu, ikinci 27 Nisan'da başlayacak Merkür retrosu. Mars, burcunuzun yönetici gezegeni olduğu için retro dönemleri sizler için çok önemli. Retro dönemlerinde hayatınızdaki birtakım kararları tekrar gözden geçireceksiniz. Farklı açıdan bakacak, yeniden değerlendireceksiniz. Biraz da sağlığınıza dikkat etmeli, enerjinizi dengeli kullanmaya önem vermelisiniz. Retrosu Yay burcunda olacak. Akrep'e geçişi ise daha sonraki aylarda gerçekleşecek. 

Boğa burcu: Nisan ayında Merkür'ü burcunuzda misafir etmeye başlıyorsunuz. 6 Nisan itibari ile burcunuzda olacak. 19 Nisan itibari ile de Güneş burcunuza geçiş yapacak. Bu gezegenlerin burcunuza geçiş yapması çok güzel. Dikkat çekeceğiniz, daha stratejik olabileceğiniz, kararlarınızı karşınızdaki insanlara çok daha rahat anlatabileceğiniz, zihinsel olarak da kendinizi güçlü hissedebileceğiniz zamanların olduğunu gösteriyor. Bir diğer yandan da Mars'ın Yay burcunda seyahat ettiği bir dönemdeyiz. Aslında enerji ve eforunuz kazançlarınızı artırmak yönünde. Hem bir şeye başlamak hem de gelirlerinizi artırmak istiyorsunuz. 

İkizler burcu: Nisan'ın ilk haftası aşk göstergeniz Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. 7 Nisan'da da Koç burcunda bir yeni ay olacak. Kalbiniz boşsa bu dönemde biraz sosyal ortamlarda olmanızı tavsiye ederim. Zaten dost ortamlarınız hareketleniyor, daha sosyal olabileceğiniz bir ay geliyor. Yönetici gezegeniniz Merkür burç değiştirip Boğa burcuna geçiş yapacak. Boğa burcuna geçiş yaptığı süreç sizin için çok önemli. Çünkü bu dönemde bir de retrosu olacak ve 27 Nisan itibari ile kendinizi biraz yorgun, aşağı çekilmiş, düşüncelerinizin daha derin olduğu bir dönem başlayacak.

Yengeç burcu: Öncelikle bu ay sizin için kariyer çok önemli bir konu. Kariyerde bir başlangıç, üstlerle ilişki, bir terfi alma, iş değiştirmek, iş teklifi almak gibi konular ön planda olacak. Haritanızın en tepe noktasında, kariyer alanınızda Koç burcunda bir yeni ay olacak. Aynı zamanda Venüs ilk hafta Koç burcuna geçiş yapacak. Uranüs bir süredir burada. Uranüs enerjili bir yeni ay olacağı için bir anda yaşam ve kariyer hedeflerinizde yepyeni bir şey isteyebilir, hayatınıza farklı bir yön vermek isteyebilir, bir şeyleri değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Aslan burcu: Bu ay sizler için hareketli bir ay. Nisan'ın ilk haftasında, Koç burcunda bir yeni ay olacak. Bu yeni ay size son derece dost enerjiler getiriyor. Aynı zamanda Venüs de ilk hafta Koç burcuna geçiş yapıyor. Zaten bu da özellikle yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız bu eğitimlerle ilgili, seyahat konusunda hayalleri olan kişiler için seyahat konularında son derece destekleyici etkiler getiriyor. Ticaret ile uğraşan kişiler için de hareketli bir hafta geliyor. 

Başak burcu: Hareketli bir aydasınız. İlk retro 16 Nisan'da Yay burcunda başlayacak. Yuva alanınızda Mars retro yapacak. Mars enerji ve eforu anlatan bir gezegendir.  Bir süredir enerjiniz evde, aile ve yuva ilişkilerindeydi. Bu alanda yaşadığınız birtakım yenilikler söz konusu; taşınma, eşya değiştirme, tadilat gibi. Mars'ın hep bu alanda olması ve retroya başlaması gösteriyor ki evde tamamlanmamış birtakım konular söz konusu. Bu nedenle enerjinizi bu yönde harcayacaksınız. Kendi yaşamınızda birtakım şeyleri değiştirmek, yenilemek, belki de tadilat yapmak isteyebilirsiniz. 

Terazi burcu: Hareketli bir ay yaşayacaksınız. Yönetici gezegeniniz Venüs, karşıt burcunuz Koç burcuna geçiş yapacak. Ortaklıklar, ortak ilişkileriniz, eşiniz, hayatınızdaki insan ve size aynalık yapacak herkes önem kazanacak. Aynı zamanda öncü bir burç olan Koç'ta ilerleyecek Venüs'ün de etkisi ile hızlı kararlar almaya da açıksınız.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat