Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Milli Takım Taraftar Kulübü Üyeliği

Milli Takım Taraftar Kulübü'ne nasıl üye olunur?

10,349
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Türkiye Futbol Federasyonu İletişim Müdürü

Özellikle EURO 2016 Avrupa Şampiyonası'nda bilet çekilişinde öncelik gibi özel haklara sahip olmayı sağlayacak Milli Takım Taraftar Kulübü Üyeliği hakkında merak ettiklerinizi Türkiye Futbol Federasyonu İletişim Müdürü ve UEFA Medya Sorumlusu İlker Uğur anlatıyor.

TFF'nin 2012 yılından bu yana sürdürdüğü Milli Takım taraftarlığı projesi kapsamında planlanan proje UEFA EURO 2016'da futbolseverlerimizin daha fazla bilet şansına sahip olması için öne çekildi. Bu anlamda futbolseverler, Milli Takım Taraftar Kulübü'ne taraftarkulubu.tff.org adresinden kolayca üye olabilir ve bilet çekilişinde önceliğin yanı sıra pek çok özel ayrıcalıktan yararlanabilir. 

İngiltere, Fransa, Almanya gibi ülkeler de TFF'nin kurduğu taraftar kulübü sistemine benzer bir sistemle bilet satışında kulüp üyelerine öncelik sağlıyor.

TFF'nin Milli Takım Taraftar Kulübü'ne üye olan futbolseverler üyelik sayesinde Milli Takım lisanslı ürünlerine indirimli sahip olma hakkı, Milli Takım'ın 2016 yılından itibaren oynayacağı maçlarda öncelikli bilet hakkı, TFF sponsorlarının özel kampanyalarından faydalanma, A Milli Takım antrenmanlarını izleme ve deplasmanlara gelme gibi şanslara sahip olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat